Kredi Çekemiyorum Diyenlere 10.000 TL Kolay Kredi Veren Bankalar

Kara listeden çıkmasına rağmen kredi çekemiyorum diyenlere, sicil affı bekleyenlere, kredi notu düşük olanlara bu bankalar 10.000 TL anında ihtiyaç kredisi veriyor. 2021 yılında acil ihtiyaçlarını karşılamak için bu bankalara başvuru yapabilirsiniz.

Kredi Çekemiyorum Diyenlere 10.000 TL Kolay Kredi Veren Bankalar

Koronavirüs pandemi süreciyle birlikte vatandaşlarımızın ekonomik alım güçleri giderek azalıyor. Kış aylarının gelmesiyle birlikte masraflar ise günden güne artmakta. Hükümet tarafından hafta sonları uygulanan karantina süreçleri de, gelirlerin düşmesine neden oluyor. Yaz aylarında uygulanan düşük faizli kredi kampanyalarının sona ermesiyle birlikte faiz oranları günden güne artış göstermekte. 2021 yılı itibariyle ödemeleri artan, acil ihtiyaçları için nakit ihtiyacına sıkışan vatandaşlarımızın yardımına 3 banka koşuyor. Sicil affı bekleyen, kara listeden çıkmasına rağmen bankalar tarafından kredi başvuruları reddedilen vatandaşlarımıza bu 3 banka tam 10.000 TL anında ihtiyaç kredisi hizmet sunuyorlar.

ANINDA 10.000 TL KREDİ VEREN BANKALAR

Bazı vatandaşlarımız geçmiş dönemlerde ödemelerini aksattığı için kara listeye girebiliyorlar. Borçlarını ödeseler dahi, sicillerinde oluşan bu durum yüzünden bazı bankalar bu kişilere yeni kredi imkanı sunmamaktadır. Bazı bankalar ise pandemi sürecinde vatandaşlarımızın acil nakit ihtiyaçları için çözüm önerileri sunmaktadır. Bu yazımızda, 2021 yılında kolay kredi çekebileceğiniz 3 banka ve başvuru yollarını hep birlikte inceleyeceğiz.

ODEABANK 10.000 TL KREDİ BAŞVURUSU

Kolay kredi veren bankalar listemizin birinci sırasında Odeabank yer almaktadır. İhtiyaç kredisi faiz oranları diğer bankalara göre yüksek olsa da, acil nakit ihtiyacı olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Eğer sizde diğer bankalar tarafından kredi başvurunuz reddediliyorsa, Odeabank aracılığıyla kolay kredi kullanabilir, acil nakit ihtiyaçlarınızı anında giderebilirsiniz.

Odeabank müşterileri için Nakit Hazır ihtiyaç kredisi kapsamında yüzde 1,97 faiz oranı sunulmaktadır. Kredi başvuru üst limiti ise 10.000 TL olarak belirlenmiştir. Maksimum 36 ay vadeli kredi başvurunuz için ödenecek tutar 416 liraya denk gelmektedir. Odebank acil ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlarımız Odeabank internet şubesi, 444 8 444 numarası üzerinden müşteri hizmetleri, mobil uygulama ve en yakın Şube aracılığıyla işlemlerini gerçekleştirebilirler.

ALTERNATİF BANK 10.000 TL KREDİ BAŞVURUSU

Kredi çekemiyorum diyenler için Alternatif Bank tarafından düzenlenen ihtiyaç kredisi kampanyası yüzde 1,64 faiz oranlarıyla, Odeabank'a göre daha cazip fırsatlar sunmaktadır. Vatandaşlarımız Alternatif Bank üzerinden minimum 3, maksimum 36 vadeyle 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanabilirler. Banka tarafından kredi başvurusu sırasında Nüfus Cüzdanı, İkametgah belgesi ve gelir belgesi talep edilmektedir. Emekliler ve şirket sahipleri için ek belgeler talep edilebilir.

Alternatif Bank ihtiyaç kredisi başvurularınızı internet bankacılığı, mobil uygulama ve en yakın şube aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

FİBABANK 10.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU

Kredi çekmekte zorlanan vatandaşlarımız için en uygun faiz oranlarını sunan banka Fibabank'tır. Banka yeni müşterilerinin ihtiyaç kredisi kullanımları için %1,49 faiz oranı sunmaktadır. Vade sayısına göre değişiklik gösteren faiz oranlarında eğer 36 ay vadeyi tercih ederseniz faiz oranı %1,59 olarak değişmektedir. 10.0000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanımınızda aylık 386 TL taksit ödemeniz bulunur.

Fibabank ihtiyaç kredisi başvurularını diğer bankalar gibi internet sitesi, mobil uygulama ve müşteri hizmetleri üzerinden gerçekleştirebiliriz.

Bu yazımızda kredi sicil affı bekleyen, kara listede olan ve kolay kredi veren bankalar listemizi inceledik. Vatandaşlarımız bu 3 banka aracılığıyla acil nakit ihtiyaçlarını hemen karşılayabilir, düşük taksit ödemeleriyle rahatça acil ihtiyaçlarını giderebilirler.

YORUM EKLE
YORUMLAR
gozde
gozde - 3 hafta Önce

GERÇEK BİR KREDİ ŞİRKETINDEN KREDİ NASIL ALDIĞIMLA İLGİLİ TAVSİYE,

Kredimi nasıl aldığımı ifade etmek için buradayım. Ben ismen Gözde Yener ve Türkiye'denim, Krediye ihtiyacın var mı? Ya da faturalarınızı ödemek veya varsa bir ev satın almak için aşağıdaki bilgilerle hemen iletişime geçin:

e-posta yoluyla: E-posta:
WhatsApp’ın:

Hayatımın en büyük tanıklığını okurken bugün ihtiyacınız olan her türlü krediyi alın, teşekkürler.

SIRADAKİ HABER