Kamu Çalışanları İçin 5 Bin TL Kredi Müjdesi! Halkbank Düşük Faizli Kredi Desteğini Açıkladı

Kamu çalışanlarının naklit ihtiyaçlarını yuğun koşullarda sağlayabilmeleri için Halkbank’tan önemli bir adım geldi. Halkbank, tüm kamu çalışanları için 50 bin TL’lik ihtiyaç kredisi kampanası başlattı. Kamu çalışanları 36 aya kadar vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanabilecek. Halkbank 5 bin TL’lik ihtiyaç kredisi kampanyasının detayları haberimizde!

Kamu Çalışanları İçin 5 Bin TL Kredi Müjdesi! Halkbank Düşük Faizli Kredi Desteğini Açıkladı

2020’de pandemi süreci nedeniyle vatandaşın ekonomik olarak çok fazla sıkıntı yaşaması üzerinde teşvik ve desteklerin yanı sıra kredi kampanyaları da nakit ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Bu süreçte Halkbank, milyonlarca vatandaşa sunduğu kredi desteği ile nakit ihtiyacının karşılanmasında çok yardımcı olmuş ve olmaya da devam ediyor. Özellikle kamu çalışanlarına yönelik olarak Halkbank tarafından yeni bir müjde geldi. İhtiyaç kredisi çekmek isteyen tüm kamu çalışanları Halkbank’a başvuruda bulunarak, uygun vade sayısı ve taksit tutarları üzerinden 100 bin TL’ ye kadar kredi çekebilme şansını yakalıyor.

Halkbank’tan 5 Bin TL’lik Kredi Desteği

Halkbank, kamu çalışanlarının nakit ihtiyaçlarına yönelik olarak ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyası çerçevesinde kamu çalışanlarına özel kredi desteği veriyor. Tüm kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan vatandaşlar Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanabiliyor. Üstelik Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyası çerçevesinde kamu çalışanları 100 bin TL’ye kadar kredi kullanabilme şansını yakalıyor.

Halkbank tarafından kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi kampanyasına ilişkin yapılan açıklama ile kamuda çalışan tüm vatandaşların acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri amaçlandığı belirtiliyor. 100 bin TL’ye kadar kredi çekebilme imkanı sunan Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyası çerçevesinde kamu çalışanlarına özel olarak aylık yalnızca 1.77% oranında bir faiz oranı uygulanıyor. Üstelik kamu çalışanları 100 bin TL’lik ihtiyaç kredisi kampanyası çerçevesinde kullandığı kredi için düşük faiz oranı ile birlikte çok uygun geri ödeme koşullarından faydalanabiliyor. Hatta kamu çalışanları kendi bütçelerine göre en uygun olan geri ödemeyi seçerek, 100 bin TL’ye kadar çok kolay bir şekilde kredi kullanabiliyor.

36 Ay Vade İmkanı

Halkbank kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi kampanyası çerçevesinde 100 bin TL’ye kadar kullanılabilen kredide 36 aya kadar vade seçeneği bulunuyor. Kamu çalışanları ister 12 ay, ister 24 ay, ister de 36 ay vade imkanından faydalanabiliyor.

Halkbank 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi Aylık Taksit Tutarı Ne Kadar?

Halkbank’ın kamu çalışanlarına yönelik sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında aylık düşük taksit tutarları ile 50 bin TL’ye kadar kredi çekebilme şansını yakalıyor. Düşük faiz oranının uygulandığı Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyası çerçevesinde aylık taksit tutarı vade sayısına göre değişkenlik gösteriyor. Buna göre;

  • 50.000 TL ihtiyaç kredisi aylık taksit tutarı 36 ay vadede 2 bin TL,
  • 50.000 TL ihtiyaç kredisi aylık taksit tutarı 24 ay vadede 2 bin 680 TL,
  • 50.000 TL ihtiyaç kredisi aylık taksit tutarı 12 ay vadede 4 bin 764 TL,

Şeklinde belirlenmiş olduğu açıklandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER