Kamu Bankalarından Satılık Ucuz Gayrimenkuller!

Kamu bankaları olan Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası’ndan satılık ucuz fiyatlara müstakil ev, villa, apartman dairesi, işyeri, depo, arsa ve tarım arazisi!

Kamu Bankalarından Satılık Ucuz Gayrimenkuller!

Devletin sahip olduğu ve işlettiği kamu bankaları arasında bulunan Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası 2020 yılının Kasım ayına özel gayrimenkul fırsatları sunuyor. Kamu bankalarının yayınladığı gayrimenkul ilanları arasında birçok apartman dairesi, işyeri, imara açık arsa, müstakil ev, villa, tarım arazisi ve bahçe alanı bulunmakta. Yayınlanan ilanların çoğunluğu ise emsallerine kıyasla yüksek oranda makul fiyat avantajları ile satışta. Üstelik kamu bankaları kendilerinin satışa çıkardığı gayrimenkulleri satın almak isteyen vatandaşlara düşük faiz oranı ile konut kredisi desteği de sağlıyor.

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank sahibi oldukları gayrimenkulleri emsallerinin çok altında fiyatlara satışa çıkardı. Bu aya özel hazırladıkları kampanya dahilinde yaptıkları fiyat güncellemeleri oldukça fazla miktarda aralarında çeşitli ev, dükkân, arsa, tarla gibi taşınmazların bulunduğu gayrimenkulü kapsıyor. Piyasanın çok altında fiyatlara satılan bu gayrimenkuller sağlanan düşük faizli konut kredisi avantajları ile vatandaşlar için çok daha cazip hale geliyor.

KAMU BANKALARINDAN SATILIK GAYRİMENKUL İLANLARI

Kamu bankaları arasında bulunan Halkbank tarafından satışa çıkarılan gayrimenkul ilanlarına bankaya ait olan Halkbank Gayrimenkul web sayfası üzerinden ulaşılabilir. Halkbank Gayrimenkul web sitesine “www.halkbankgayrimenkul.com.tr” bu bağlantıyı kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırarak ulaşabilirsiniz.

Bu linkten Halkbank tarafından icra yolu ile satışa sunulmuş gayrimenkullerin tam listesine ulaşabilir ve dilediğiniz kriterlere göre arama yapabilir, kendinize en uygun gayrimenkulü bulabilirsiniz. Vatandaşlar kendilerine uygun bir ilan belirledikleri takdirde en yakın Halkbank şubesine gidip bu gayrimenkulün muhammen bedelinin yüzde üçünü şartname bedeli yatırmak durumundalar. Tahsis edilen bu ödeme geçici teminat olarak istenmekte olup konutun satın alınması halinde toplam konut bedelinden düşülecek. Satın alımdan vazgeçilmesi halinde ise tahsis edilen bu ücret iade edilecek. Şartname bedelinin yatırılması sonrasında en yakın Halkbank şubesine, Gayrimenkul Satış Şartnamesi, geçici teminatın yatırıldığına dair dekont, T.C. kimlik numarasını içeren kimlik fotokopisi ve noterden düzenlenmiş olan kişinin açık arttırmalara ve ihalelere katılma ve satın alım yapma yetkisine sahip olduğuna dair vekaletname teslim edilmelidir.

İşlemleri tamamlayan Halkbank müşterileri üyelik numaraları ve cep telefonlarına kısa mesaj aracılığı ile gönderilecek olan şifre ile sisteme giriş yaparak satın almak istedikleri gayrimenkul için fiyat teklifi yapabilirler.

ZİRAAT BANKASINDAN SATILIK UYGUN FİYATLI GAYRİMENKULLER

Ziraat Bankası internet sitesinde 500'e yakın ev, 450'ye yakın işyeri ve 1000 adet civarında arsa ve tarım arazisi türünde taşınmaz satış ilanı bulunuyor. Bu ilanların tümü emsallerinin çok daha altında cazip fiyatlar ile alıcılarını bekliyor. Ziraat Bankası'ndan satılık gayrimenkuller hakkında bilgi edinmek ve fırsatlardan yararlanmak için https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bankamiz/ziraatten-duyurular/gayrimenkul/satilik-gayrimenkuller/ linkini ziyaret edebilir ya da sayfamızdaki haberleri takip edebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER