İNG Bank 3 Ay Ertelemeli 15 Bin Liraya Kadar Kolay Kredi Veriyor! Başvurular Cep Telefonlarından!

İNG Bank'tan müjdeli haber geldi. Cep telefonları üzerinden yapılan başvurularda 15 bin liraya kadar ve 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu.

İNG Bank 3 Ay Ertelemeli 15 Bin Liraya Kadar Kolay Kredi Veriyor! Başvurular Cep Telefonlarından!

ING Bank acil olarak nakit para ihtiyacı olan vatandaşlar için şubeye gitmeden anında kredi çekebilecekleri ING Bank cepte kredi hizmetini kamuoyuna duyurdu. Hem ING Bank müşterilerinin hem de banka müşterisi olmayan vatandaşların yararlanabileceği ING Bank e-kredi hizmeti 3 ay erteleme imkanı da sunuyor. Sizler için ING Bank ihtiyaç kredisi kampanyasının merak edilen tüm detaylarını araştırdık.

Bankalar, Merkez Bankası tarafından alınan faiz kararlarının ardından ihtiyaç kredisi faiz oranlarını gittikçe yükseltti. Acil olarak nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlar ise en uygun koşullarda kredi veren bankaları ve bu bankaların kredi kampanyalarını sıkı takibe aldı.

Koronavirüs salgını nedeniyle banka şubelerine gitmeden kredi çekebilmek isteyen vatandaşlar için ING Bank, dijital ihtiyaç kredisi kampanyası oluşturdu. Şubeye gitmeye gerek kalmadan 3 ay ertelemeli olarak 15 bin liraya kadar çekebileceğiniz ihtiyaç kredisinin detaylarını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Hem ING Bank müşterilerinin hem de banka müşterisi olmayan kişilerin yararlanabileceği e- ihtiyaç kredisi kampanyasına 7/24 kolayca başvuru yapılabilecek. 36 ay vade seçeneği sunan ING Bank, bu ihtiyaç kredisi kampanyası için dileyen vatandaşlara ödemelerinin ilk taksitini 3 ay erteleme imkanı da veriyor.

ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

ING Bank’tan 36 ay vade ile 15 bin lira e-ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlara aylık yüzde 1,49 faiz uygulanacaktır. Bu kredi için aylık olarak ödenmesi gereken taksit tutarı ise 568,64 liradır.

ING BANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇTIR, NASIL BAŞVURULUR?

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşların en çok tercih ettiği bankalardan biri olan ING Bank, yüzde 1,49 faiz uygulamaktadır. Bu faiz oranı yalnızca kredi puanı 1850 puan ve üstünde olan vatandaşlar için geçerli olacaktır.

ING Bank’tan e-kredi almak için başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, başvurularını ING Bank internet sitesi ve internet şubesi üzerinden gerçekleştirecekler.

ING BANK E-KREDİ İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

ING Bank, e-kredi kampanyasına 31 Mart 2021 tarihine kadar başvuru kabul etmeye devam edecek. Bu kampanyadan 18 yaşından büyük olan ve aylık düzenli bir geliri olan bütün vatandaşlar kolayca faydalanabilecek.


YORUM EKLE
YORUMLAR
Durmuş demirkan.
Durmuş demirkan. - 1 ay Önce

10.000 tl istedik 3000 tl verdiniz. Şimdi ne oldunuz?.

SIRADAKİ HABER