Hiç geliriniz olmasa da bu bankalardan kredi alabilirsiniz! 4 Banka Birden Seferber Oldu

Hiç geliriniz olmasa da bu bankalardan kredi alabilirsiniz. Geliri olmayan kişilere ihtiyaç kredisi veren bankalar yeni kredi kampanyalarını duyurdu. Geliri olmayan kişilerin alabilecekleri bu kredi kampanyaları ile birlikte gelir belgesiz kredi nasıl alınır sizlere yazımızda bahsedeceğiz.

Hiç geliriniz olmasa da bu bankalardan kredi alabilirsiniz! 4 Banka Birden Seferber Oldu

Bankalardan kredi başvurusu yapacak olan kişiler eğer gelir belgesiz olarak işlem yapmak istiyorsa yüksek kredi notunun olması durumunda verdiğimiz bankalar üzerinden kredinizi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu sonrasında banka şubeleri sizlere özel olarak kredi başvurularında faiz oranı uygulamaktadır. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması durumunda ve 18 yaşından büyük olması durumunda vereceğimiz bankalar üzerinden sigortası olmasa ve geliri olmasa bile kredi kullanacaklardır. Bu kredi limitlerinde yüksek limit verilmiyor.

Akbank kredi başvurusu

Gelir belgesi olmadan kredi almak isteyen kişiler\ Akbank üzerinden kredi başvurusu yapabiliyor. Akbank ihtiyaç kredilerinde 36 ay vadeye kadar Akbank Direkt uygulaması üzerinden işlem yapmaktadır. Sizlere de Akbank Direkt uygulamasına girerek hemen Kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi sonucu uygun olan kişiler uygun faiz oranları ile birlikte Kredi kullanır. Akbank üzerinden Online olarak verilen bu krediler de onay alan müşteriler şubelere gitmeden hemen kredilerine istedikleri hesabı aktarabilirler. Kredi kullanımı sonrasında banka sizlere ayrıca masrafsız olarak bu krediyi sunacaktır.

Enpara ihtiyaç kredisi

Dijital banka olarak hizmet veren enpara.com bankası müşterilerine uygun faiz ile kredi veriyor. Online olarak kredi başvurusu yapacağınız bankalarda sigortanız olmasa ve gelir belgeniz olmasa bile kredi kullanabiliyorsunuz. Bunun için kredi notunuzun yüksek olması gerekiyor. Banka müşterisi olan kişiler mobil uygulama üzerinden kredi başvurusunu yapabilmektedirler. 20.000 TL'ye kadar kullanacağınız bu krediler de 36 ay vade yaparsınız, eğer bir geliriniz varsa banka 50.000 TL'ye kadar kredi veriyor.

Cepteteb ihtiyaç kredisi başvurusu

Dijital bankalardan bir diğeri cepte Teb Bankasıdır. TEB bankasının kurduğu bu bankalar üzerinden mobil uygulamaya girerek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Cepteteb ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler 36 ay vadeye kadar kredi verilen istedikleri zaman kullanabilirler. Kredi başvurusu mobil uygulama ve bankanın resmi internet sitesinden yapılıyor. Kredi notu yüksek olan kişiler daha düşük faiz oranları ile birlikte bankadan kredi kullanacaklardır

Aktif Bank kredi başvurusu

N-kolay kredi kampanyasından birisi olan aktif Bank'ın ihtiyaç kredisi kampanyası gelir belgesiz olarak veriliyor. Özellikle de kredi notu yüzünden onay alamayan kişiler bu banka üzerinden kredi başvurusu yaparak işlem yapabilir. Bunun için bankanın resmi internet sitesine girebilir veya mesaj atarak hemen kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kredi yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazdıktan sonra bu mesajı 3050 numarasına gönderin. Kredi başvurunuz yapılacak ve hızlı bir şekilde sizlere sonuç verilecektir. Kredi başvurusu sonrasında onay olan kişileri Genel Müdürlük arayacak ve iş veya ev adreslerinde bu krediyi kullanılacaktır. Banka şubelerinden işlem yapmayacaksınız. Eğer Passolig kartınız varsa da hemen krediniz hesaba yatar.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan aydogdu
Hakan aydogdu - 1 ay Önce

Kafayi mi yediniz kredi kullanmayin gidin bi yerden borç alin...zor durumdayim diyosunuz kredi kullanmak istiyorum.diyosunuz...sizi daha da zora sokar şu kahrolasi bankalar...herkesi köle haline getirdiler

Mehmet Maruldalı
Mehmet Maruldalı - 1 ay Önce

Lütfen çok acil kredi verin çok zor durumdayım

Sema demir
Sema demir - 1 ay Önce

Kredi kullanmak istiuom cok zor durumdayim

Ali
Ali - 1 ay Önce

Milleti borç batağına sürükleyecekler

Para
Para - 1 ay Önce

Parası olanda inkar ediyor. Yani seni bankanın kucağına aslında canın dan çok sevdigimiz dostlarımız akrabalarımız atıyor. Devir komşu al devri degil kredi kartı al devri oldu.

mehmet kose
mehmet kose - 1 ay Önce

aktifbanktan hicgelirim olmadigi halde ihtiyac kiredisi alabilirmiyim

ayşe akçe
ayşe akçe - 1 ay Önce

Benim hic biyerde gelirim yok annemle yasiyom ama bana gelirgelmiyo yardim yapilmiyo kredi almak istiyorum korona gecirdim vede madurum lutfen sesimi duyun lutfen

Hatice yalvaç
Hatice yalvaç - 1 ay Önce

Kardeşim maaş aldığımız banka maaşınız yetersiz diye kredi vermiyor bu krediler 6 ay kiş mevsimi bitene erteleyin faiziyl bizde işsiz kalan iş yeri kapanan çocuklarımıza yardım edelim hiç birşey yapamasak gıdalarını temin ederiz diyoruz kimseden gıg çıkmıyor.zerzebil oldu çocuklarımız torunlarımız gelinlerimiz bu bankalar içinde gelir kapısı borcumuza 6 aylık faizi koyun istiyen erteletsin durumu iyi olan erteletmesin

SIRADAKİ HABER