Halkbank'tan Vatandaşa 36 Ay Vadeli 10 Bin TL Kredi Kampanyası! 10 Bin TL Kredi Başvuru Süresi Ne Zaman?

Halkbank 2021 yılında yeni kredi kampanyası başlattı! Halkbank, 36 ay vadeli 10 bin TL kredi kampanyası süresini uzattı! Geçtiğimiz yıldan beri süren 10 bin TL kredi kampanyası Halkbank'tan! Halkbank 10 bin TL kredi başvuru şartları yenilendi. Merakla beklenen taksitli kredi de yeni kampanya! Sizde Halkbank yeni kredi kampanyasından faydalabilirsiniz.

Halkbank'tan Vatandaşa 36 Ay Vadeli 10 Bin TL Kredi Kampanyası! 10 Bin TL Kredi Başvuru Süresi Ne Zaman?

Türkiye’nin kamu bankalarından olan Halkbank tarafından açıklanan yeni ihtiyaç kredisi kampanyası ile milyonlarca vatandaş için sevindiren haber geldi. Korona virüs salgını döneminde maddi sıkıntı yaşayan vatandaşlara bankaların açıkladıkları ödeme ertelemeli, düşük faizli yüksek limitli ihtiyaç kredileri ciddi bir destek sağlamıştı. Bu desteklere bir yenisi de Halkbank tarafından açıklanan ihtiyaç kredisi kampanyası ile geldi. Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyası ile çok düşük faiz oranları üzerinden kredi kullanımı gerçekleştirebilecek ve maddi ihtiyaçlarını uygun koşullarda sağlayabilecek.

Halkbank tarafından açıklanan yeni pandemi kredisi desteği çerçevesinde vatandaşlar 30 bin TL’ye kadar çok düşük faizli kredi kullanımı gerçekleştirebilecek. Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 36 aya kadar vadeli olarak kredi kullanımının gerçekleştirilebilmesi mümkün olacak. Özellikle pandemi döneminde ciddi bir maddi yük oluşturan düğün hazırlıkları yapan vatandaş için rahat bir nefes aldıracak.

Halkbank İhtiyaç Kredisi Nasıl Kullanılacak?

Kısa bir süre önce Halkbank tarafından duyurulan ihtiyaç kredisi kampanyasında evlilik hazırlığında olan vatandaşlar ile birlikte evini yenilemek isteyen vatandaşlar hedef alınıyor. Kredi kampanyası kapsamında düğün hazırlığında olan veya evini yenileyen vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamada nakit desteği almaları sağlanıyor. Mobilya, elektronik, beyaz eşya, küçük ev aletleri gibi tüm ev ürün gruplarını kapsayan alanlarda gerçekleştirilecek tüm harcamalarda kullanmak üzere Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyası kullanılabilecek. 30 bin TL’ye kadar sadece 1.44% oranında faiz ile çekilebilen kredi ile birlikte vatandaş rahat bir nefes alacak.

Halkbank 30 Bin TL Kredi Faiz Oranları Belli Oldu

Halkbank 30 bin TL kredi faiz oranları 1.44% oranında açıklandı. Sosyal Hayatı Destek Kredisi olarak isimlendirilen bu kredi kampanyasında vatandaşlar Halkbank anlaşmalı olan firma veya şubelerde gerçekleştirilecek kredi kullanımında 1.44% oranında faiz oranı uygulayacak. Anlaşmalı olmayan firma ve şubelerde ise 1.40% oranında faiz uygulaması gerçekleştirilecek.

Halkbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halkbank Sosyal Hayatı Destek kredisi başvurusu için genel kredi başvuru kanalları kullanılabilecek. Buna göre vatandaşlar Halkbank şubelerine giderek, kredi kullanımı gerçekleştirebilecek. Ayrıca Halkbank internet şubesi üzerinden de Halkbank müşterileri online kredi başvurusu gerçekleştirebilecek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Agit çın
Agit çın - 3 hafta Önce

Halkbank a gittim bana diyor bi yerde sigortalı çalışman lazım en az aylık 3 bin TL gelirinin olması lazım. Lan çakal benim aylık 3 bin TL gelirim olsa senden niye 10 bin TL ihtiyaç kredisi çekeyim. Bunlar tam anlamıyla çakal. Sizde milleti umutlandırmayın.

Hasya yol
Hasya yol - 3 hafta Önce

İhtiyaç kredisi

Harun akpinar
Harun akpinar - 3 hafta Önce

K.notu

ABDULLATİF DİlMEN
ABDULLATİF DİlMEN - 3 hafta Önce

Anladığım kadarıyla bağkur emekli maaşı 2019 dan beri. En düşük 1500tl alıyor du

Emin GÜLTEKİN
Emin GÜLTEKİN - 3 hafta Önce

Ihtiyaç kredisi

Rasim GÜLTEKİN
Rasim GÜLTEKİN - 3 hafta Önce

Ihtiyaç kredisi

Bahtiyar Tekin
Bahtiyar Tekin - 3 hafta Önce

Çok ihtiyacım var

Gülsúm nergis
Gülsúm nergis - 3 hafta Önce

Çok ihtiyacım var

SIRADAKİ HABER