Halkbank 30 Bin TL Destek Kredisi! 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi 375 TL Taksitle Veriliyor

Halkbank tarafından çeşitli nakit ihtiyaçları için, hazırlanan Bireysel İhtiyaç kredisi, 1.44 gibi düşük bir faizle ihtiyaç sahiplerine sunuluyor. 1.44 Faiz oranıyla 36 ay vadeye kadar uzatılabilen taksitlerle alınabilen kredinin üst limiti 30 Bin TL. Salgın nedeniyle vatandaşların artan nakit ihtiyaçlarına karşılık hazırlanan bu destek kredisi modeline başvurular devam ediyor.

Halkbank 30 Bin TL Destek Kredisi! 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi 375 TL Taksitle Veriliyor

Yeni yıl öncesinde, salgının da etkisiyle nakit ihtiyaçlarının artması, sosyal yaşamı desteklemek için Halkbank tarafından sunulan Bireysel İhtiyaç Kredisi sunumu devam ediyor. Talep edilen kredinin geri ödeme vadesine göre düşük faiz oranı uygulaması da gerçekleştiren Halkbank, bu sayede vatandaşların en uygun koşullarla Bireysel ihtiyaçlarını karşılamasını hedefliyor.

Sosyal Yaşamı Destekleme Kredisi

Salgın döneminin sürekli artmaya devam eden olumsuz ekonomik etkilerinin azaltılabilmesi için, kamu bankaları aracılığıyla sürekli yeni programlar sunuluyor. Bunlardan biri olan Halkbank Bireysel İhtiyaç Kredisi, Sosyal yaşamı desteklemek ve yılbaşı öncesinde ki ihtiyaçların karşılanabilmesine odaklanmış. Bireysel İhtiyaç kredisi olarak hazırlanmış olan paket, pek çok amaca dayalı olarak kullanılabiliyor. Düğün, Nikah, Nişan, Ev eşyası alımı, ev yenilemesi gibi amaçlar için finansman kredisi şeklinde sunulan bu destek kredisi, nakit olarak kullanıcıya sunulmuyor. Kredi anlaşmalı firmalar üzerinden alınan eşya ve diğer türde ki ürünleri bedeli olarak finansman kredisi şeklinde hazırlanmış. Anlaşmalı olmayan firmalardan da alım yapılabiliyor olsa da, kredi anlaşmalı olmayan firmalarda kullanıldığında faiz oranı da yükseliyor.

Halkbank 10 Bin TL Krediyi 375 lira Taksitle Veriyor

2021 Yılına girmeden önce oluşan ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar için hazırlanmış bu kredi paketinde, özellikleri nedeniyle Halkbank Bireysel İhtiyaç Kredisi Öne Çıkıyor. Halkbank normal Bireysel Kredi faiz oranını %1.77 olarak uyguluyor. Buna karşın Sosyal Yaşamı Destek Kredisi olarak hazırlanan pakette faiz oranı 1.44.

Halkbank Sosyal Destek Kredisi Nasıl Kullanılıyor?

Halkbank Sosyal Destek kredisi başvuruları, şubelerden gerçekleştirilebildiği gibi, İnternet şubesi, mobil bankacılık ya da çağrı merkezi aracılığıyla da yapılabiliyor. Bu yöntemlerden herhangi birini kullanarak başvurunuzu gerçekleştirebilir, Mobil ve İnternet Bankacılığı kanalıyla yaptığınız başvuru sonrası cevabı, telefonunuza SMS olarak alabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER