Gelir Belgesiz Kefilsiz Anında 5 Bin, 10 Bin, 40 Bin Lira İhtiyaç Kredisi Fırsatı!

Gelir belgesi olmadan kredi çekmek isteyen vatandaşlara bankalardan müjdeli haber geldi. Bazı bankalar, gelir belgesi ve kefil olmadan anında 40 bin liraya kadar kredi verecek.

Gelir Belgesiz Kefilsiz Anında 5 Bin, 10 Bin, 40 Bin Lira İhtiyaç Kredisi Fırsatı!

Bankalar kredi prosedürlerinde büyük bir değişim yaparak vatandaşlara müjdeli haberi verdi. Önceleri gelir beyanı ve kefil isteyen bankalar artık ihtiyaç kredisi verirken gelir belgesi ve maaş bordrosu istemeyecek. Bu habere en çok serbest meslek mensubu kişiler ve ev hanımları sevindi. Üstelik bu kredileri çekerken bankaya gitmenize bile gerek yok. SMS ya da dijital kanallar üzerinden başvuru yaptığınız takdirde krediniz anında hesabınıza yatacak.

Kredi çekmek isteyen vatandaşlardan genellikle gelir belgesi istenmektedir. Bankalar, çektiğiniz kredinin ödemelerini düzenli olarak yapacağınıza dair teminat almak için gelir belgesi ister. Bu nedenle esnaf, çiftçi, ev hanımı gibi maaş bordrosu olmadan çalışan vatandaşlar genellikle kredi çekemez.

Ancak gelir belgesi istemeden kredi veren bankalar da vardır. Dijital bankacılık uygulamalarının gelişmesi sayesinde kredi çekmek isteyen vatandaşların herhangi bir belge sunmalarına genellikle gerek kalmaz. Gelir belgesi istemeden kredi veren bankalar en çoğu kişinin kredi siciline ve findeks notuna bakar. Sizler için gelir belgesi istemeden kredi veren bankaları araştırdık. İşte o bankalar...

AKBANK GELİR BELGESİZ KREDİ

Kredi notu iyi olan vatandaşlar Akbank Direkt Mobil uygulamasına girerek ya da Akbank'ın resmi internet sitesine giriş yaparak gelir belgesi olmadan 40 bin liraya kadar kredi çekebilirler.

İNG BANK GELİR BELGESİZ KREDİ

Gelir belgesi olmadan kredi çekmek isteyen vatandaşlar İNG Bank'ın “Mini Kredi” kampanyasından yararlanarak maksimum 5 bin liraya kadar kredi sahibi olabilirler.

GARANTİ BANKASI GELİR BELGESİZ KREDİ

Garanti Bankası gelir belgesi olmadan kredi çekmek isteyen vatandaşlar için oluşturduğu “Garanti Bankası İlk Kredim” kampanyası kapsamında 36 ay vadeli olmak üzere 10 bin liraya kadar kredi çekme imkanı tanıyor. Ancak bu kredi kampanyasına faydalanabilmek için kişinin kredi siciliniz temiz olması, daha önce taşıt, konut, ihtiyaç kredisi çekmemiş olması ve herhangi bir kredi kartı borcunun bulunmaması gerekmektedir.

GELİR BELGESİ OLMADAN KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Sosyal Güvenlik Kurumu bünyesinde sigortalı olarak çalışan vatandaşların gelir belgesi olmadan kredi çekebilmeleri için bankaya kefil, kira geliri, mevduat geliri gibi ek gelir kalemlerini göstermesi gerekiyordu. Bankaların mobil bankacılık uygulamalarının gelişmesi sayesinde vatandaşlar artık kefil, ipotek, gelir belgesi, maaş bordrosu göstermeden kolayca kredi çekebilecek.

Fakat belirtmekte fayda var, gelir belgesi göstermeden kredi almak isteyen vatandaşların kredi notunun yüksek olması veya en azından riskli grupta olmaması gerekmektedir. Gerekli koşulları sağlayan vatandaşlar mobil uygulamadan ya da internet şubesi üzerinden kredi başvurusu yapması durumunda başvuru sonucu olumlu olursa kredi tutarı anında hesabına yatırılır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yıldırım ibiş
Yıldırım ibiş - 1 ay Önce

Kiredi çekmek istiyorum 10bin yardımcı olurmusunuz

Abidin kaplan
Abidin kaplan - 1 ay Önce

0553 844 5621. 10000

Hilal Şahin
Hilal Şahin - 1 ay Önce

İhtiyaç kredisi

Ali yagci
Ali yagci - 1 ay Önce

İhtiyac kiredisi cekmekistiyorum evimin fayasini yapacagim

Bereket kök k
Bereket kök k - 1 ay Önce

Kredi

Yunus yildiz
Yunus yildiz - 1 ay Önce

Krd bas vuru

Ali yagci
Ali yagci - 1 ay Önce

İhtiyac kiredisi cekmekistiyorum evimin fayasini yapacagim

Lokman durak
Lokman durak - 1 ay Önce

Yalan ve sahte haberden başka birşey bilmiyormusunuz


SIRADAKİ HABER