Garanti’den Emeklilere Özel Ayda Sadece 380 Türk Lirası Taksitle Kredi Fırsatı Başladı!

Garanti Bankasından emekli vatandaşlarımız için kaçırılmayacak fırsat geldi! Sadece aylık 380 Türk lirası taksitlerle vatandaşlarımız ihtiyaç kredisi alabilirler!

Garanti’den Emeklilere Özel Ayda Sadece 380 Türk Lirası Taksitle Kredi Fırsatı Başladı!

Birçok banka emekli vatandaşlarımıza özel kredi fırsatı sunuyor. Bunlardan bir tanesi de Garanti Bankası.

Ülkemizin en köklü özel bankalarından biri olan Garanti Bankası emekli vatandaşlarımıza özel kredi fırsatları sunuyor. Salgın başladığından bu yana oldukça zorlanan emeklilerimiz için bazı bankalar özel fırsatlar çıkarmaya başladı. Bu kervana katılanlardan birisi de Garanti Bankası.

Garanti BBVA emekli vatandaşlarımızı bugünlerde desteklemek adına onlara özel cazip fırsatlar sunuyor.

Salgın başladığından bu yana zor zamanlar yaşayan emekli vatandaşlarımız bu fırsatlarla ihtiyaçlarını giderebilir gerekli harcamalarını yapabilirler. Finansman desteklerini de ister sağlık alanında ister ev harcamalarında isterse kişisel bakımlarına kullanabilir.

ŞUBEYE GİTMEYE GEREK YOK

Emekli vatandaşlarımız ise ister şubeye gitmeden krediye başvurabilirler. İnternet Bankacılığı ya da mobil şubelerden yapacakları başvurular ile emekli vatandaşlarımızın şubeye gitmeden finansman destekleri hemen hesaplarına aktarılabilir!

Banka müşterisi olmayan emekli vatandaşlarımız da Garanti Bankası’na maaşlarını taşıyarak bu kampanyadan ve daha nice kendilerine özel fırsatlardan yararlanabilirler.

ÖZEL FAİZ ORANLARI

Garanti BBVA emekli vatandaşlarımıza özel olarak ise %1,49 oranında faiz fırsatı sunuyor. Birçok bankaya göre daha düşük ihtiyaç kredi sunan banka aynı zamanda 36 aya kadar da vade seçeneği veriyor.

BAŞVURU SÜRECİ

Başvuru sürecinde ise vatandaşlarımızdan gelir belgesi, SGK belgesi talep edilir. Krediden yararlanmak içinse vatandaşlarımızın kredi notuna bakılır.

Verilen faiz oranları ise yine vatandaşlarımızın kredi notlarına göre değişiklik gösterebilir.

ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

Emekli vatandaşlarımız için ayrıca örnek ödeme tabloları da hazırladık. Aşağıdaki örnek ödeme tablolarına inceleyerek sizde şubelere gitmeden fikir edinebilirsiniz.

  • Emeklilerimiz 10 bin Türk lirası kredi başvurularında 12 ay vade seçeneğinde aylık %1,49 faiz oranı ile 933 Türk lirası taksit öderler. Toplam geri ödemeleri de 11 bin 199 Türk lirası olur.
  • Eğer vatandaşlarımız 10 bin Türk lirasını 36 ay vade seçeneğinde almak isterlerse aylık taksitleri sadece 379 Türk lirası olur ve toplam geri ödemeleri de 13 bin 647 Türk lirası olur.
  • Emeklilerimiz 20 bin Türk lirası kredi başvurularında 36 ay vade seçeneğinde aylık %1,49 faiz oranı ile 758 Türk lirası taksit öderler. Toplam geri ödemeleri de 27 bin 294Türk lirası olur.
  • Eğer vatandaşlarımız 50 bin Türk lirasını 36 ay vade seçeneğinde almak isterlerse de aylık taksitleri bu sefer 1 bin 895 Türk lirası olur ve toplam geri ödemeleri de 68 bin 237 Türk lirasına yükselir.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER