Elon Musk’tan ‘Dogecoin’ Açıklaması: Doge mi Alıyor?

Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, sosyal medya ile en çok içli dışlı olan iş insanları arasında. Zaman zaman Dogecoin ile ilgili açıklama yapan Musk’tan yeni bir açıklama geldi.

Elon Musk’tan ‘Dogecoin’ Açıklaması: Doge mi Alıyor?

Dünyanın en zengin insanları sıralamasında ilk 3’e girmeyi başaran Elon Musk, kripto para dünyasına oldukça ilgili. Bazı komplo teorilerine göre, Bitcoin’in arkasındaki “satoshi nakamoto” bile Elon Musk… Musk son dönemlerde bir altcoin olan Dogecoin ile ilgili de çeşitli açıklamalar yapıyordu. Bugün bir takipçisi, Elon Musk’a “Dogecoin’in var mı” diye sordu.

Elon Musk’ın Dogecoin’i mi var?

Bir takipçisinin “Elinde hiç Dogecoin var mı” sorusuna yanıt veren Elon Musk, yanıt olarak “Hayır yok ancak belki bir gün” dedi. Musk’ın Dogecoin ile ilgili birçok yorum yapmasının ardından, elinde bu altcoinden bulundurmadığını açıklamaı ise dikkat çekti.

Daha önce, Bitcoin ve diğer kripto paralar hakkında birçok yorum yapan Elon Musk, şirketlerinin hisse senetleriyle ilgili de gündeme geliyor. Elon Musk’ın Dogecoin’im yok yorumu ise, kripto para kulislerinde uzun bir süre konuşulacağa benziyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER