Devletten 2021 Yılında Vatandaşa 15 Bin TL Destek Açıklaması! Binlerce Vatandaş O Şartları Sağlaması Halinde Devletten 15 Bin TL Yardım Alabilecek

Devletten 2021 yılında vatandaşa 15 bin TL Destek! Şartları sağlayan vatandaşlara ödenecek 15 bin TL şartları neler? Kimler Faizsiz 15 bin TL ödeme alabilecek! Vatandaşların merakla beklediği 2021 yılı desteklerinde en çok rağbet Faizsiz 15 bin TL ödeme de! Sizde Devletten 15000 TL ödeme alabilirsiniz.

Devletten 2021 Yılında Vatandaşa 15 Bin TL Destek Açıklaması! Binlerce Vatandaş O Şartları Sağlaması Halinde Devletten 15 Bin TL Yardım Alabilecek

Pandemi süreci ile birlikte ekonomide yaşanan çalkantıların vatandaş üzerindeki etkilerin farkında olan devlet, uzun süredir açıkladığı destek, hibe ve teşvik paketleri ile ekonomideki canlılığın yeniden sağlanmasını amaçlıyor. Bu çerçevede de sunduğu desteklerine 2021 yılında da devam ediyor. Binlerce vatandaşın yararlanabileceği 15 bin TL faizsiz kredi desteği ile birlikte yeni iş atılımlarında bulunmak isteyenler, bu konuda devletten yardım alabilme şansını yakalıyor. Peki kimler 15 bin TL faizsiz kredi desteğinden yararlanabilecek? Faizsiz kredi alabilmek için şartlar neler? Tüm soruların yanıtları haberimizde!

Devlet tarafından geçmiş yıllarda olduğu gibi ve özellikle 2020 pandemi süreci ile birlikte daha da arttırdığı ticaretteki teşvik, hibe ve destek programlarına 2021 yılında da devam ediyor. Milyonlarca vatandaşın milyarlar TL’lik destekten yararlanabildiği bu süreçte 2021 yılı için planlarda açıklandı. Buna göre Türkiye’de yeni bir iş kurmayı düşünen ancak hem pandemi süreci hem de maddi sıkıntılar nedeni ile bu konuda atılımda bulunamayan yeni girişimciler için devlette 15 bin TL faizsiz kredi desteği geldi. Sıfır faiz oranı ile 15 bin TL’ye kadar kredi çekerek, yatırımların daha rahat imkanlar altında gerçekleştirilebilmesi sağlanmış oluyor.

15 Bin TL Faizsiz Kredi Desteği

Devletin sunduğu 15 bin TL faizsiz kredi desteğinden tüm vatandaşlar gerekli koşulları sağlamış olmaları durumunda faydalanabilecek. Bugüne kadar milyonlarca vatandaşın faydalandığı bu destek paketlerinden 2021 yılında da çok sayıda vatandaşın yararlanacağı ve bu konuda yoğun bir başvuru talebinin olacağı öngörülüyor. 15 bin TL faizsiz kredi desteği kapsamında vatandaşlar yeni kurdukları işyerinin ilk faaliyet döneminde de ekonomik olarak sıkıştırılmayacak.

Bunun için 15 bin TL’ye kadar yeni bir iş kurmak için kullanılabilecek faizsiz kredi de 12 ay geri ödeme yapılmayacak. Tam 1 yıl boyunca geri ödeme yapılmaması da işletmenin ilk yılında kendisini kalkındırabilmesi sağlanmış olacaktır.1 yıl sonunda başlayan taksitler ise tam 48 ay vadeden oluşacağından, çok uygun kredi taksit tutarları üzerinden vatandaşın daha rahat ödeme yapabilmesi sağlanacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kerim Çapar
Kerim Çapar - 2 hafta Önce

Emekli yim ihtiyaç var

Murat Suman
Murat Suman - 2 hafta Önce

İşime kurmam için 15 bin yeterli aslında

Zeyneb arslantas
Zeyneb arslantas - 2 hafta Önce

Kretı ehtıyac

Hakan bıyık
Hakan bıyık - 2 hafta Önce

İnşAllah verirlerde iscizim bı dükkan acarim

Ali Gergun
Ali Gergun - 2 hafta Önce

15000 lira faizsiz krdi

Ali Gergun
Ali Gergun - 2 hafta Önce

15000 lira faizsiz krdi

Türkan Beyhan
Türkan Beyhan - 2 hafta Önce

İhtiyaç kredisi almak istiyorum

Tekin masim
Tekin masim - 2 hafta Önce

Benimde çok ihtiyacım var umarım verirler


SIRADAKİ HABER