Devlet İş Kurmak İsteyene 60 Bin TL Hibe Veriyor! KOSGEB 60 Bin TL Destek ile Kendi İşinizi Kurun

2021 Yılında Devletten vatandaşa yönelik destekler hız kesmeden devam ediyor. Yeni yılda iş kurmak isteyen ve istihdam yaratma amacı taşıyan girişimcilere KOSGEB üzerinden 60 bin TL geri ödemesiz hibe desteği sağlanacak! KOSGEB'ten 60 bin TL hibe alarak kendi işini kurmak isteyenlere müjde geldi. Peki KOSGEB 60 Bin Hibe desteğinden kimler, hangi şartlarla yararlanabilecek? KOSGEB 60 Bin TL Hibe müjdesinin tüm detayları haberimizin devamında sizlerle...

Devlet İş Kurmak İsteyene 60 Bin TL Hibe Veriyor! KOSGEB 60 Bin TL Destek ile Kendi İşinizi Kurun

Devlet, 2021 yılında Koronavirüs pandemisinin de tüm etkilerini sürdürmesi nedeniyle istihdama yönelik ilave tedbirler almaya hazırlanıyor. İşten çıkarma yasağı ve pek çok tedbirin yanı sıra şimdi bir de iş kurmak ve istihdam yaratmak isteyen vatandaşlara yönelik hibe desteklerine hız veriliyor. İş kurarak istihdam olanağı sunmak isteyen vatandaşlara en büyük destek ise KOSGEB'ten gelmeye devam ediyor. 2021 yılında KOSGEB, iş kurmak isteyen girişimcilere yönelik 60 bin TL'lik hibe desteği müjdesini duyurdu. Peki KOSGEB 60 Bin TL hibe müjdesinden kimler yararlanabilir? KOSGEB 60 Bin TL hibenin şartları nelerdir? 

2021 KOSGEB 60 BİN TL HİBE MÜJDESİ

2021 yılında Devletten vatandaşa ve istihdam yaratmak isteyen girişimcilere yönelik büyük destekler sürüyor. İş kurmak ve istihdam olanağı yaratmak isteyen vatandaşlar, KOSGEB'ten yeni yılda toplamda 60 bin TL tutarında hibe müjdesiyle karşılaşıyor. Tabi ki KOSGEB'ten 60 bin TL hibe desteği alabilmek için bir takım şartların bulunması gerekiyor. 

İlk defa iş kurarak istihdam yaratmak isteyen vatandaşlara KOSGEB'ten 60 bin Tl'ye kadar ödeme yapılıyor. Sertifika desteği ile başlayıp ikinci performansına kadar ödemelere devam ediliyor.

KOSGEB 60 BİN TL HİBE DESTEĞİ NASIL ALINIR?

2021 yılında KOSGEB'ten destek alabilmek için önemli bir silsileyi takip etmeniz gerekiyor. Bu süreci başarıyla tamamlayanlara KOSGEB 2021 destek ödemeleri gerçekleştiriliyor. 

2021 yılında KOSGEB desteklerinden yararlanabilmek için öncelikle KOSGEB Sertifikası almak gerekiyor. Sertifika için de bir takım eğitimlerin alınması gerekiyor. KOSGEB Web-sitesinden başvuru yapılıp örgün veya uzaktan eğitimle eğitimin tamamlanması bekleniyor. Bu aşamada vatandaşlar, kuracakları işi bir proje dahilinde KOSGEB'e sunarak sunumlarını gerçekleştiriyorlar. 

Geleneksel girişimcilik eğitimleri ile KOSGEB 60 Bin TL hibe desteğine ulaşabilirsiniz. Eğitimlerini başarıyla tamamlayan vatandaşlar KOSGEB sertifikasını alacaklar ve projeleri onaylananlar da 60 bin TL hibe desteğinden faydalanabileceklerdir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhyettin tiryaki
Muhyettin tiryaki - 3 hafta Önce

Birsürü sertifikam var ama hicbirzaman yardimci olmadiniz hepsi yalan adamı olana veriyorlar

Filiz aksahin
Filiz aksahin - 3 hafta Önce

Ben kredi istiyorum evimi ayakta tutmak için bisler yapmak istiyorum yoksa perisan olcam elde avucta birsey kalmadı destek

Nizamettin5462537184
Nizamettin5462537184 @Filiz aksahin - 3 hafta Önce

Allah yardım etsin bende yardıma hazirim

Kerim bahtsız
Kerim bahtsız - 3 hafta Önce

Adamın varsa verilecek paranın 3/1 onlara bırakacaksın ha bide iktidar cenahinda irtibatın olması gerekir kısacası ihtiyacı olan garib gurabaya zırnık yok

ismail.y.aman
ismail.y.aman - 3 hafta Önce

destek.istiyoruz.sertifikayı.nasıl.alabiliriz.

Sahabettin. Yigit
Sahabettin. Yigit - 3 hafta Önce

Kosgep eyitimi

Filiz akcay
Filiz akcay - 3 hafta Önce

Ihtiyaç kredisi istiyorum ertelemeli ihtiyaç var

İnci karaoglu
İnci karaoglu - 3 hafta Önce

İyi akşamlar beni magdurm de olur bana yardım edin bakmaya hükümlü bir kızı var evimde yakacak kömürü odunu yiyecek birseymiz yoktur ne olur kocam bize bakmıyor ne olur bana yardim edin Allah rızası için ben sizde bunu istiyorum hava soğuk kızım bataniyenin içinde oturuyor evede soğuk ne olur aah rızası için yardi edin

Sengul Onder
Sengul Onder - 3 hafta Önce

Hibedesgini nasil albiliriz


SIRADAKİ HABER