3 Bankadan 3 Ay Ödemesiz Borç Kapatma Kredisine Yoğun Başvuru Geliyor!

2021 borç kapatma kredisi veren bankalar listesinde bu hafta yeni değişiklikler meydana geldi. En uygun kredi faiz oranını sunan bankaların listesi değişti. Borcu olan vatandaşlarımıza 100 bin liraya kadar borç kapatma kredisi veriliyor.

3 Bankadan 3 Ay Ödemesiz Borç Kapatma Kredisine Yoğun Başvuru Geliyor!

Pandemi nedeniyle borçlarını ödemekte zorlanan vatandaşlarımıza 3 bankadan borç kapatma kampanyası geldi. 2021 yılında güncellenen faiz oranlarıyla sizde 100 bin liraya kadar borç kapatma kredisi kullanabilirsiniz. Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlarımız bu kredi kampanyaları sayesinde borçlarını daha düşük faizli bir bankaya taşıyabilir, 3 ay ödemesiz dönemle birlikte ödemelerine Mayıs 2021 tarihinde başlayabilirler. Yeni kampanyalarla birlikte borçlarını ödemekte zorlanan vatandaşlarımız rahat bir nefes alabilecekler. Birçok banka tarafından borç kapatma kredisi imkanı tanınmaktadır ancak bu yazımızda en uygun faiz oranlarını sunan 3 bankayı ele alacağız.

QNB Finansbank 50.000 TL BORÇ KAPATMA KREDİSİ

2021 yılında yenilenen faiz oranlarıyla uygun borç kapatma kredisi sunan banka QNB Finansbank oldu. Banka müşterilerine 50 bin liralık nakit ihtiyacı için %1.33 faiz oranı uygulamaktadır. Bu oran üzeriden aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı: 1.836,65 lira olarak hesaplanmıştır. Geri ödenecek toplam tutar ise 66.119,25 TL şeklinde belirlenmiştir. Yeni faiz oranıyla QNB Finansbank borç kapatma kredisi vatandaşlarımızın en çok başvuru yaptığı kampanya oldu. Listenin birinci sırasında yer alan banka vatandaşlarımız tarafından yoğun ilgi görüyor. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre sunulan faiz oranı, bankaya yeni kayıt olacak yeni müşterilere özel olarak uygulanmaktadır. Faiz oranları müşterilere göre değişiklik gösterebilir.

qnb-finansbank-borc-kapatma-kredisi-yenilendi

ING BANK 50.000 TL BORÇ KAPATMA KREDİSİ

Yeni yılda kampanyasında güncellemeye giden ING Bank, borç kapatma kredisi faiz oranlarıyla müşterilerinin yüzünü güldürdü. Banka 50.000 lira üst limitli 36 ay vadeli borç kapatma kredisini %1.49 faiz oranı imkanıyla sunuyor. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre %1.49 faiz oranından yararlanabilecek kişiler ise sadece kredi skoru 1850 ve üzerinde olan kişiler. Düşük kredi puanları için banka tarafından uygulanacak faiz oranları değişiklik gösterebilmektedir.

ING Bank 50 bin lira borç kapatma kredisi için aylık taksit tutarı: 1.895 lira olurken toplam geri ödenecek miktar 68.220 TL olarak belirlenmiştir.

ing-bank-borc-kapatma-kredisi-yenilendi

İŞ BANKASI 100 BİN LİRA BORÇ KAPATMA KREDİSİ

Yenilenen kampanyayla birlikte farklı bankalardaki borçlarınızı anında İş Bankası'na taşıyabilirsiniz. 3 ay ödemesiz 36 ay vadeli borç kapatma kredisiyle borçlarınızı kolayca ödeyebilirsiniz. Banka borç kapatma kredisi kullanacak müşterilerine 100 bin liraya kadar %1.50 faiz oranı imkanı sunmaktadır. Bu tutarlara göre 36 ay vadeli 100 bin lira kredi kullanımı için vatandaşlarımız aylık  3.798 lira taksit ve toplamda 136 bin 742 lira geri ödeme yapacaklardır. Borç kapatma kredi başvurusu için İş Cep uygulaması üzerinden Anında Kredi üzerindeki adımları izleyebilir ya da size en yakın İş Bankası şubesini ziyaret edebilirsiniz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Muharrem
Muharrem - 1 ay Önce

Borçla borç kapatılmaz kapatılmıyor uzun vadeli elden alınan parayla yada emekli olursun alacağın tazminatla kapatırsın borcun var zaten bir miktar faizi odemissin sil baştan yeniden faiz odeyeceksin buna ancak zaman kazanma geçici rahatlama denir.Saygilarimla

Hasan
Hasan - 1 ay Önce

Kredi notum nedir

Ahmet   Emir
Ahmet Emir - 1 ay Önce

Cok guzel bir uygulama

Ayşe taş
Ayşe taş - 1 ay Önce

Vade oranı yeyersiz emekliler çekemiyor vadeler 60 aya çıkarılsın ki işe yarasın

SIRADAKİ HABER