2021 Vakıfbank Staj Başvuruları Başladı - Staj Seferberliği Projesi

Vakıfbank staj başvurusu bugün itibariyle üniversite öğrencilerinin kullanımına açıldı. Üniversite öğrencileri Staj Seferberliği Projesi kapsamında, lider bankası Vakıfbank'ta staj yapma imkanına sahip olacaklar.

2021 Vakıfbank Staj Başvuruları Başladı - Staj Seferberliği Projesi

Kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank bugün yaptığı duyuruyla birlikte 2021 yılı staj başvurularını kariyer kapısı üzerinden açtığını belirtti. Yeni yılda bankacılık sektöründe staj yapmak isteyen binlerce öğrenci, bu platform üzerinden başvurularını yaparak, Vakıfbank'ta staj yapma ayrıcalığını yakalayacaklar. Kurum tarafından yapılan duyuruda;

"Değerli Üniversite Öğrencimiz,
2021 yılı itibariyle staj başvurularınız Staj Seferberliği Projesi kapsamında Kariyer Kapısı üzerinden alınacaktır.
İlanları profilimizdeki link üzerinden takip edip başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz." ifadelerine yer verildi.

Vakıfbank staj başvurusu için buraya tıklayabilirsiniz.

2021-vakifbank-staj

Web sitesine giriş yapan adayların karşısına: "Değerli Adayımız,

Staj Seferberliği programı başvurularının değerleme süreci tamamlanmıştır. T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından oluşturulan stajyer havuzu, 19.08.2020 itibariyle Kamu ve Özel sektörden işverenlerin erişimine açılmıştır. Staj teklifleri sizlere Kariyer Kapısı üzerinden iletilecektir. Başvuru yaparken oluşturduğunuz kullanıcı bilgileri ile giriş yaparak gelişmeleri takip edebilirsiniz. Başarılar dileriz." şeklinde bir uyarı metni gelmektedir. Adaylar staj başvurusu yapabilmek için bu platform üzerinden üyelik oluşturmaları gerekmektedir. Üyelik sonrasında açılacak Vakıfbank staj ilanına direkt bu platform üzerinden başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Bankacılık ve finans alanında bir kariyer planlayanlar için kaçırılmayacak bu fırsat, Vakıfbank platformlarından bugün duyuruldu. Elinizi çabuk tutarak, kontenjanlar dolmadan üyeliğinizi yapmanızda fayda var.

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2021, 13:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER