2021 Kredi Kampanyası! Garanti Bankası Kredi Kampanyasını Duyurdu 10000 TL

2021 yılı kredi kampanyaları hızla gelmeye devam etmektedir. Bankalar, ilgili kredilerinde hem faiz oranları üzerinden hem de vade miktarları üzerinden güncellemelere gitmektedir. Özellikle salgın şartlarına uygun olarak düzenlenen kampanyalar sayesinde ekonomik durgunluk giderilmeye çalışılmaktadır.

2021 Kredi Kampanyası! Garanti Bankası Kredi Kampanyasını Duyurdu 10000 TL

Zira salgın kapsamında;

 • İşyerlerinin faaliyetlerinin durdurması,
 • Bazı çalışmalara ara verilmesi,
 • Restoranların kapatılması,
 • Ortak kullanım alanlarına sınırlamaların getirilmesi ekonomiyi olumsuz olarak etkilemiştir.

Bu çerçevede vatandaşlar için gerek kamu bankaları gerek özel bankalar kredi desteği sağlamaktadır. Garanti Bankası paket açılımını son yapan bankalardan biridir.

Garanti Bankası’ndan 2021 Yılı Kredi Kampanyası!

Resmi olarak gerçekleştirilen açıklamalar Garanti Bankası 10.000 TL kredi kampanyasının başladığı anlamına gelmektedir. Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar uygun olan faiz oranları üzerinden başvuru yaparak kredilerini temin edebilmektedir.

Ekonomik durgunluğun yaşanmasının en önemli nedenlerinden biri piyasadaki nakit miktarının azalmasıdır. Bu azalmaya karşı bankalar kredi olanaklarını genişletmektedir. Bireyler kredi teminlerinin hemen arkasından gerek borç ödemeleri ile gerekse alternatif alışverişleri ile para döngüsünü sağlayacaktır.

Garanti Bankası yaz kredisi kendine has özellikleri ile sunulmaktadır. Bu çerçevede en dikkat çekeni erteleme konusudur. Krediyi çeken bireyler erteleme sayesinde ilk ödemelerini üç ay sonrasından başlatabilmektedir. Banka müşterileri vade ve taksit miktarları konusunda da olabildiğince rahat ettirilmektedir.

Garanti Bankası Yaz Kredi Kampanyası

Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar Garanti BBVA 10.000 TL kampanyasından istifade edebilmektedir. Kampanya kapsamında;

 • Vadeler 60 aya kadar çıkarılabilmektedir,
 • 10.000 TL altında çekim de sağlanabilmektedir,
 • 3 ay erteleme avantajından istifade edilebilmektedir.

Bireyler banka kredi başvurusu esnasında ek bilgileri de temin edeceklerdir. Zira bireysel müşteri temsilcileri kredi ile alakalı olarak tüm detayları müşterilere sunmaktadır. Temsilciler kredi ödeme sistemleri açısından da yardımcı olmaktadır. Çünkü her bireyin elinde bulunan ödeme olanağı aynı değildir. Buna bağlı olarak bireysel incelemeler gerçekleştirilmektedir. Böylelikle herkesin bütçesine uygun vade ve taksit miktarları belirlenmiş olmaktadır.

Garanti BBVA Kredi Şartları Nelerdir?

Ülkemizde kredi alımı belli dönemlerde neredeyse şartsız şekilde yapılmıştır. Ancak elde edilen sonuçlar iyi olmadığı için artık kredi çekmek için bazı şartların sağlanıyor olması gerekmektedir. Bu nedene bağlı olarak Garanti BBVA kredi şartları banka tarafından açıklanmıştır. 10.000 TL kredi çekmek isteyenlerin;

 • Kredi notunun minimum 1100 olması,
 • T.C. vatandaşı olması,
 • Çalışması veyahut emekli olması,
 • Çalışanların minimum 3 aydır sigortalarının devam etmesi,
 • Çekilen maaşların Garanti Bankası bünyesine taşıması gerekmektedir.

Şartların tüm banka müşterileri tarafından taşınması gerekmektedir. Genel olarak belirlenen şartlar krediye göre değişim gösterebilmektedir. Ancak herhangi bir istisna olmadığı müddetçe kredi temini için tüm şartların bulundurulması istenmektedir. Aksinin olduğu durumlarda başvurular incelemelerden geçer not alamamaktadır. Bu da kredinin çekilememesi anlamına gelmektedir.

Garanti Bankası Yaz Kredisine Başvuru Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası kredi başvurusu için belli bir yöntemin tercih edilmesi zorunluluğu bulunmamaktadır. Banka, müşterileri için farklı alternatifleri kullanılabilir hale getirmiştir. Böylelikle kredi başvurularında kolaylık sağlanmış olmaktadır.

 • İnternet bankacılığından yararlanmak,
 • Şubelere gitmek,
 • Mobil bankacılık girişi yapmak kredi başvurularının alınmasını sağlayacaktır.

Bireyler başvuru yaptıktan sonra sonuçları bekleme aşamasına geçmektedir. Günümüzde bu aşama oldukça kısa sürmektedir. Sonuçlar kısa mesaj yöntemi üzerinden katılımcılara gönderilmektedir. Kredi onayı alan vatandaşlar herhangi bir Garanti Bankası şubesine giderek kredilerini alabilmektedir. Bazı durumlarda çekim için ek belgeler istenebilmektedir.

Kredi çekiminde ek belge istemi olması durumunda kısa mesaj bilgilendirmeleri yapılmaktadır. Böylece herhangi bir mağduriyet yaşanmasının önüne geçilmektedir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ozcanates
Ozcanates - 2 hafta Önce

Borckapamamaasaktarma

Ozcanates
Ozcanates - 2 hafta Önce

Maasaktamaborckapatma

SIRADAKİ HABER