18 Aya Kadar Taksit İmkânı! Halkbank Kredi Paketini Duyurdu

Halkbank yeni kredi paketini duyurdu! Halkbank 18 aya kadar taksit imkanıyla yeni kredi paketini duyurdu. Peki Halkbank yeni kredi kampanyasında neler var? Halkbank Kredi Paketi hakkında açıklama yaptı! Peki Halkbank yeni kredi paketinde neler var? İşte 18 aya kadar taksitli halkbank kredisi..

18 Aya Kadar Taksit İmkânı! Halkbank Kredi Paketini Duyurdu

Pandemi, ekonomik alanda oldukça gerilemeye neden olmuştur. 2020 senesi içerisinde kapanan işletmelerin sayısı çok fazladır. Bu da otomatik olarak iç pazarı etkilemektedir. Pek çok insan borçlarını ödemekte sıkıntı yaşamaktadır. Devlet, ekonomik rahatlama gelmesi adına;

  • Para yardımı,
  • Kira yardımı,
  • Kamu bankalarından kredi yardımı,
  • Kamu bankalarının kredi faiz oranlarının düşürülmesi gibi adımlar atmaktadır.

Sayılan çerçevede Halkbank kredi paketi açıklanmıştır. Bankada zaten alternatif kredi paketleri bulunmaktadır. Ancak son açıklanan paket kapsamında 18 aya kadar taksit gibi ek avantajlar vardır. Böylece krediden geniş alanlarda fayda sağlanması beklenmektedir. 

Halkbank Yeni Kredi İmkanlarını Açıkladı!

Halkbank, salgın kapsamında vatandaşlar için düşük faiz oranlarından kredi temin edeceğini resmi olarak açıklamıştır. Üstelik kampanya paketi için farklı pek çok kurum ve kuruluşla masaya oturulmuştur. Böylelikle vatandaşların olanaklardan daha iyi şekilde istifade edebilmesine uğraşılmaktadır.

Açıklamalar sadece Halkbank tarafından da yapılmamaktadır. İlgili anlaşmalara konu olan Ankara Ticaret Odası da belli konuların altını çizmiştir. Kredi olanakları sayesinde özellikle piyasadaki nakit sorunun ortadan kalkması hedeflenmiştir. Anlaşma aynı zamanda hem alıcıya hem de satıcıya güvence vermektedir. Banka tarafından desteklenen kredi sayesinde tahsil konusunda yaşanan sorunların sona ermesi beklenmektedir.

Esnek Vade İmkanları Olacak!

Halkbank TOBB iş birliği neticesinde ortaya çıkan kampanyada 18 aya kadar vade imkânı bulunmaktadır. Salgın kapsamında herkese açık bir duyuru yapılmadığından imza töreninin online olarak yayınlanması uygun görülmüştür. Açıklamalar da aynı kapsamdan gelmektedir.

Yapılan açıklamalarla birlikte;

  • Tedarik zincirinin güvenli hale getirileceği,
  • Alıcı ve satıcının ellerinin rahatlamasının sağlanacağı,
  • Kullanım alanlarının zamanla daha çok genişletileceği gibi konular vurgulanmaktadır.

Vatandaşlar Halkbank Paraf Kart sayesinde uzun zaman problem yaratan çek ve senet gibi dertlerden de kurtulmuş olacaktır. Çünkü tüm ticari ödemeler de tahsiller bir kart üzerinden gerçekleşebilmektedir. Üstelik açıklamalar meclisin tümünün sistemden ister alıcı ister satıcı olarak istifade edilebileceğini ortaya koymaktadır.

Vatandaşlar İndirimlerden De Yaralanabilecek!

Yayımlanan Halkbank taksit imkanlarından şartlara uyan herkes yarar sağlayabilecektir. Bu kapsamda alternatif avantajlarla karşı karşıya kalınması da mümkündür. Gelen açıklamalar satıcı firmalar için;

  • Peşin,
  • Taksitli,
  • Vadeli olması fark etmeksizin atılar sunulduğunu ortaya koymaktadır.

Çünkü satıcılar müşterilerden elde edilen nakit döngüsüne göre yollarına devam etmektedir. Döngüye göre dört farklı model kendini göstermektedir. Modellerden herhangi biri POS satışları için güvenilir bir şekilde kullanılabilecektir.

Satıcıların elde ettikleri bir diğer artı risk faktörü ile alakalıdır. Çünkü bu zamana kadar pek çok alım satım işleminde çek senet kullanılmıştır. Bu da otomatik olarak tahsil konusunda bir korku yaşanmasına neden olmaktadır. Oysaki işlemler esnasında Paraf Ticari Kredi Kartı kullanımı sonrasında bir riskle karşılaşılması imkansızdır. Sistem maliyetlerin sıfırlanması açısından da olumlu tarafını sunmaktadır.

Halkbank Paraf Ticari Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Satıcıların Halkbank Paraf Ticari Kredi Kartı almaları zor bir işlem değildir. Zahmetli olarak gösterilmesine karşın herhangi bir zahmeti de bulunmamaktadır. Sadece yetkili satıcılar tarafından bireysel olarak başvurulması gerekmektedir. Ya da başvurular resmi yetkililer tarafından da yapılabilmektedir.

Kart alımı için alternatif yöntemler bulunmaktadır. Fakat online üzerinden gerçekleştirilen yöntemlerin kullanım oranları düşüktür. Zira vatandaşlar kesin neticeler için doğrudan şubeye gitmeyi tercih etmektedir. Böylelikle başvurular doğrudan bireysel müşteri temsilcileri tarafından yapılmaktadır. Başvuru esnasında herhangi bir belgenin eksik olması durumunda da kişiler anında uyarılmaktadır.

Siz de yenilenen mesai saatleri kapsamında herhangi bir Halkbank şubesine uğrayarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hürriyet AYDEMİR
Hürriyet AYDEMİR - 2 hafta Önce

Benim ihtiyacım var sizden ricam yardımcı olurmusunuz paketleme isi istiyorm acil 3çocuk annesiyim cocuklarimin ihtiyaçlarını alamıyorum üçte okuyor çocuklarım zordayım gelip görebilirsiniz gıda ve ykacak maddi-manevi destek bayburtda merkezdeyim Işe ihtiyacım var is arıyorum lütfen bana yardımcı olurmuşunuz

Mehmet akbaş
Mehmet akbaş - 2 hafta Önce

Yardım

Bahtiyar Cengiz
Bahtiyar Cengiz - 2 hafta Önce

Kira yardımı

Zehra Bulut
Zehra Bulut - 2 hafta Önce

Geçinememek

Gülşen Taşkan
Gülşen Taşkan - 2 hafta Önce

Maddi yardım istiyorum

SIRADAKİ HABER