10 TL'lik Ücretsiz Bitcoin Nasıl Alınır?

Kripto para birimi Bitcoin'e yatırım yapmak istiyorsanız, kripto para borsaları 10 liralık ücretsiz Bitcoin veriyor... Peki nasıl alınır?

10 TL'lik Ücretsiz Bitcoin Nasıl Alınır?

Bitcoin borsaları, yeni müşteri kazanmak için zaman zaman kampanya düzenliyor. Her geçen gün artan değeri ile, bugün 30 bin dolar seviyesine ulaşan Bitcoin, birçok kişinin en güvendiği yatırım aracı. Peki Bitcoin nasıl alınır? Bitcoin almak isteyenlere, 10 liralık ücretsiz bakiye veren borsalar neler ve nasıl üye olabilirsiniz?

Herkese 10 liralık ücretsiz Bitcoin

Bitcoin, Ehtereum ya da Litecoin gibi kripto paralardan ücretsiz almak istiyorsanız, kripto para borsaları ilk defa üye olanlara 10 liralık Bitcoin veriyor. 10 TL'lik bakiyeye sahip kripto para hesabının nasıl alındığını anlatıyoruz.

10 liralık ücretsiz Bitcoin nasıl alınır?

Bitcoin satın almak için, Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin alım satımına müsade eden bir borsaya girmelisiniz. 10 liralık Bitcoin verdiğini bir TV reklamı ile duyuran Paribu bunlardan biri. Ücretsiz Bitcoin almak için aşağıdaki adımları izleyin:

  • Paribu mobil uygulamasını indirin ve üye olun.
  • Paribu'da hesap açın.
  • Üyeliğinizi onaylayın, bunun için sizden kimlik doğrulama talep edilecektir.
  • Hesabınızı onayladıktan sonra, 10 lira hesabınıza tanımlanır.

10 lirayı nasıl çekerim?

Paribu'da 10 liralık Bitcoin aldıktan sonra, hesabınızda Bitcoin ya da Ethereum gibi bir kripto para satın alabilirsiniz. Daha sonra dilediğiniz zaman bu kripto parayı satabilir ve banka hesabınıza IBAN üzerinen talep edebilirsiniz. Paribu dışında ücretsiz 10 liralık Bitcoin veren siteler içinde, Bitpanda da yer alıyor. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER