FETÖ en az kırk yıldır ülkemizin kurum ve kuruluşlarımızın içine sızmış, ana hücreleri ele geçirmiş, din istismarı yapan dinsiz, hain, alçak ve kalleş bir terör örgütüdür.

Bu hain, kalleş ve alçak terör örgütünün toplumca en iyi bilinen özellikleri kendilerini kamufle etmeleridir.

Fakat toplumumuzda çok fazla bilmeyen FETÖ'nün en belirgin özelliği, FETÖ mensupları ile ilgili yapılan duruşmalarda sergiledikleri tavırlardan sonra ortaya çıktı. Bu özellik, bunların yalancı, inkarcı, riyakar ve şizofreni olmalarıdır. Bunlar akıllarını, beyinlerini, onur ve şereflerini kiraya verdikleri için herkesi kendileri gibi karaktersiz zannetmektedirler.

Yalancılık, sahtekarlık ve ihanet bunların ruhlarına o kadar işlemiş ki; yalan söylemedikleri her saniyeyi kayıp saymaktadırlar. Bu da karaktersiz olduklarının en bariz örneğidir.Karaktersiz olmayan biri vatanına ihanet eder mi? Karaktersiz olmayan biri aklını, vicdanını, onur ve şerefini kiraya verir mi? Karaktersiz olmayan biri kendi halkına namlu doğrultur mu? Karaktersiz olmayan biri millet iradesinin temsil edildiği kendi meclisini bombalar mı? Karaktersiz olmayan biri eşinin başkası tarafından belirlenmesine imkan verir mi? Bu sadece karaktersiz olmakla ifade edilecek bir durum değildir. Bu resmen şerefsizliktir, namusuzluktur, ahlaksızlıktır.

Bunların mahkemede gözlerimizin içine baka baka yalan söylemelerini, kendini bile inkar etmelerini normal karşılamak gerekir.
Bu şizofreni hastaları, hala tiyatro oynadıklarını zannediyorlar. Kendilerini, ailelerini, çocuklarını, torunlarını bekleyen hazin sondan habersizdirler. Hala ABD'deki insanlıktan çıkmış yamyam FETÖ ele başının gelip kendilerini kurtaracaklarını zannetmektedirler. Başta kendileri, aileleri, çocukları olmak üzere bu ihanetin bedelini çok ağır ödeyeceklerdir. Ödemelidirler. Zaten çok kısa süre sonra mahkemelerdeki durumlar şekillenmeye başladığında eşleri bu alçakları inkar edecek, çocukları bunları babaları olmaktan azledecek, anne, babaları bunları evlatlıktan rededecektir. Bunlar öldüklerinde toprağın dili olsa toprak bile bunları kabul etmek istemeyecektir.

Bu kadar karaktersiz, kişiliksiz ve çizik insanın bir araya gelip yaptığı hiç bir organizasyon Allah'ın izni ile başarılı olmayacaktır. Bunlar bu satılık beyinleri ile milyon defa darbeye kalkışsalar başarısız olacaklardır.

Bunlara tavsiyem, madem darbe girişiminde bulundunuz, madem kendi halkınıza namlu çevirme alçaklığını gösterdiniz, madem vatandaşımızın üzerine bombalar yağdırdınız, madem vatana ihanet edecek kadar alçaldınız, madem şerefinizi kiraya verdiniz, bari ömrünüzde bir defa, ilk defa karakterli olun ve bu darbeyi, bu ihaneti, bu şerefsizliği biz yaptık deyin ve yaptıklarımızın arkasındayız deyin. Ama biliyoruz ki sizler onursuz olduğunuz için bunu asla diyemezseniz.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat: Suç teşkil edecek, içerik ve yorumlardan doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.