FETÖ'cüleri Bekleyen Hazin Son

15 Temmuz darbe girişiminde bulunarak 249 vatandaşımızın şehit olmasına, 2193 vatandaşımızın yaralanmasına sebep olan, aklını, beynini ve vicdanını kiraya vermiş FETÖ'cüler Ankara ve İstanbul başta olmak üzere mahkemelerde hakimler karşısına çıkıp ifade vermeye başladılar.Ankara'daki çatı dava ve İstanbul'daki ana davada hakim karşısına çıkan FETÖ'cüler söz birliği etmişçesine " ben görmedim , duymadım , işitmedim , orda değildim , darbe yapmadım " diyerek adeta üç maymunu oynamaktadırlar.

Ankara'daki çatı davanın duruşmalarına katılma fırsatı bulan biri olarak ömrümde bu kadar yalancı , inkarcı , sahtekar ve düzenbazı bir arada görmedim.Somut deliller , görüntüler o kadar açık bir şekilde ortada iken bu kadar inkarcı olmak için iyi bir tiyatro oyuncusu olmayı gerektiriyor. Zaten bunların hayatlarına baktığımızda iyi birer tiyatro oyuncusu olduğunu görmek mümkündür.

Bu inkar politikalarını yürütürken ortak hareket etme adına aynı merkezlerden komuta edildikleri ve yönlendirildikleri açıkça bellidir.Ne olursa olsun bu inkar politikasını sonuna kadar yürütecekleri bellidir.

Duruşmalarda inkarcı tutumlarını gördükten sonra acaba bu darbeyi uzaylılar mı yaptı? sorusunu kendimize soramadan geçemiyorum.
Sadece inkar politikaları mı? Elbetteki değil.Duruşma salonlarındaki rahat tavırları , sorulara alaycı bir şekilde cevap vermeleri , izleyici bölümünde bulunan ailelerine öpücük göndermeleri , el sallamaları yenilir yutulur ve asla kabul edilir cinsten değildir. Bunlarda asla utanma duygusu , arlanma duygusu yoktur. 249 vatandaşı şehit etmenin , ülkesine ve milletine ihanet etmenin mahcubiyeti yoktur.Hepsi kendinden emin, kendilerini bekleyen hazin sondan habersiz adeta oradaki mahkeme heyeti ve duruşma salonunda bulunan Şehit ve Gazi Aileleri ile alay etmektedirler.

Bu hain ve alçakların bu kadar rahat olmalarının temelinde FETÖ tekrar darbe yapacak , bu darbe başarıya ulaşacak , cezaevlerinden kurtulup yurtta sulh konseyinde kendilerine verilen görevlere geri dönecekleri beklentisi yatmaktadır.

Asla kendilerini bekleyen hazin sonu düşünmek istememektedirler.

Bu hain ve alçakların bu tutumu asla kendilerini bekleyen hazin sondan kurtaramayacak , sadece süreci bir kaç ay kadar uzatacaktır.
Bu hainler eninde sonunda hakettikleri ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası ile cezalandırılacaklardır.

Bunlar sadece hapis cezası ile cezalandırılmakla kalmayıp, ömür boyu hiç bir onurlu ve şerefli insanın kaldıramayacağı vatan haini damgasını yiyeceklerdir. Bu vatan hainliği damgasını sadece kendileri değil , eşleri , çocukları , anne , babaları ve diğer yakınları da yiyecektir. Kendileri cezaevlerinde çürüyüp giderken , aileleri de ömür boyu insan içine çıkamayacaklardır. Bu ülkenin kurumlarında iş bulamayacak ve toplum tarafından her zaman her ortamda dışlanacaklardır.Onur ve Şeref sahibi olan hiç kimse bu yükü kaldıramayacaktır.

Bu hain ve alçakları bekleyen hazin son bununla da son bulmayacaktır. Şimdi kendilerini duruşma salonlarına gelip destekleyen eşleri , çocukları ve yakınları cezaları kesinleştiğinde  bunları red etme yoluna gideceklerdir. Eşleri teker teker boşanma davaları açacak , çocukları bunları babalıktan azledeceklerdir. Bununla yetinmeyip soyadlarını değiştirme yoluna gideceklerdir. Bu durumu gören bu hain darbeciler cezaevlerinde kahırlarından ölüp gideceklerdir. Öldüklerinde bile kimse bunların cenaze namazını kılmak istemeyecektir.Cenazelerine kimse katılmayacaktır. Bu alemden çekip gittikten sonra kendilerine bir Fatiha okuyacak kimseleri olmayacaktır.

Şimdi bu hazin sonun farkında olmayan bu alçak darbeciler hayatı bir tiyatrodan ibaret olarak görmektedirler.
Bu hain ve alçak darbecilerin kendilerine yapacakları en büyük iyilik mahkemenin vereceği kararı beklemeden hayatlarına son vermeleridir.
Böylece bunların Şehit ettikleri Ailelerimizin ve Gazilerimizin yüreğine bir nebze olsun su serpecek , acıları bir nebze olsun hafifleyecektir.
Bunların yaşamlarına son vermeleri bu dünyadaki defteri belki kapatacaktır ama Allah'ın izni ile asıl hesaplaşma öbür dünyada başlayacaktır.İnanıyoruz ki bu hainler bu darbeyi yaptıkları için hem bu dünyada hem de öbür dünyada hakettikleri cezayı bulacaklardır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
AHMET ARSLAN
AHMET ARSLAN - 2 yıl Önce

INŞALLAH