Emekliye ödeme! Kimlik kartına listeye göre 40 bin TL ödenecek

Emekliye ödeme! Kimlik kartına listeye göre 40 bin TL ödenecek...

Ekonomi 23.10.2022 - 10:17 23.10.2022 - 10:17 Vural Pars

Emekli maaşı alan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada nakit ihtiyacı olan vatandaşların yapmış oldukları ihtiyaç kredisi kampanyaları ile birlikte nakit kredi kullanabilecekleri bir kredi kampanyası duyurusu paylaşıldı. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek alabileceğiniz ihtiyaç kredisi kampanyalarından faydalanacak olan tüm vatandaşlar için uygun faiz oranları ile birlikte krediler kullandırılacak ve onaylanan krediler hesaplara yatırılarak hemen aynı gün içinde alınacaktır. Emekli maaşı hesabınız aracılığı ile birlikte ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan kişileri 40.000 TL'ye kadar kredi verecek olan bankalar kamu bankaları ile birlikte bazı özel bankalar olarak bilinmektedir. 

Emekli maaşı almış olduğunuz banka üzerinden daha düşük faiz oranları ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanabileceğiniz gibi Kredi kullanacak olan vatandaşların belirtilen şartlar dahilinde yüksek limitli krediler alabilmeleri için de şubelere gitmeden işlemleri gerçekleştiriliyor. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden almanız durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek kullanabileceğiniz ihtiyaç kredilerinde düşük faiz oranları ile birlikte sizlere Kredi verilirken uygun faiz oranları ile birlikte işlem yapacak olan kişiler hızlı bir şekilde kredilerini hesaplarına yatırabilmektedirler. 

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşları yapmış olduğu bu duyuruda nakit ihtiyacınızın olması durumunda İstediğiniz zaman ihtiyaç kredinizi hesabınıza yatırabileceğinizi ve onaylanan bu kredileri de düşük faizlerle kullanabileceğinizi açıkladı. 

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank banka şubelerine gidebileceğiniz gibi ayrıca Garanti Bankası Yapı Kredi Bankası ve Denizbank üzerinden de emekli maaşı alan vatandaşlar şubelere gitmeden istedikleri zaman kredi başvurularını hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@