Vakıfbank Çalışma ve Mesai Saatleri 2021 Yılında Değişiyor

Türkiye'nin lider kamu bankalarından Vakıfbank çalışma saatlerini 2021 yılında düzenliyor. Vakıfbank mesai değişikliğiyle birlikte vatandaşlarımız bankacılık ve gişe işlemlerini artık daha kısıtlı bir zaman içerisinde gerçekleştirmek zorunda kalacaklar.

Vakıfbank Çalışma ve Mesai Saatleri 2021 Yılında Değişiyor

Vakıfbank ve birçok bankada son zamanlarda çalışma saatlerinde güncellemeye gidildi. Banka çalışma saatlerinde yapılan bu değişiklikler korona virüs tedbirleri kapsamında olup, zaman zaman değişikliğe gidiyor bu durumdan dolayı da pandemi döneminde en sık merak edilen konulardan biri de bankaların çalışma saatleri oldu. Özellikle de bankaların kredi faiz oranlarında yapmış olan indirimlerinin mevcut olduğu şu süreçte, kredi kullanmayı düşünen vatandaşlarımız için banka çalışma saatleri önem taşıyor. Vakıfbank’a kredi başvurusu yapacak olan veya kredi borcunu ödeyecek, bir başkasına havale yapacak, maaşını alacak olan veya daha birçok sebepten dolayı Vakıfbank şubesini ziyaret etmesi gereken vatandaşlar için en son karar verilen çalışma saatlerini, şube kapanış saatlerini ve öğle arası saatlerini sizler için haberimizde ele aldık.. İşte o haber ve detayları;

Vakıfbank Çalışma Saatleri 2021

Bankaların birçok  kredi seçeneğinde yaptığı indirimler, kredi kullanmaya karar veren ya da kredi kullanmayı düşünen kişileri bankalarla görüşme yapmaya yöneltiyor. Vakıfbank şubelerinden kredi kullanacak olanlar veya kredi kullanmayı düşünenler ve bu kredi için bilgi almayı düşünen kişiler için şube çalışma saatleri haberimizde. Vakıfbank hangi saatler arasında hizmet veriyor?

Vakıfbank Hangi Saatlerde Hizmet Veriyor?

Vakıfbank resmi Twitter hesabından yapılan duyuruda  şubelerinin çalışma saatlerinin 10 Aralık 2020 tarihi itibari ile değiştiği duyuruldu. Vakıfbank tarafından yapılmış olan açıklamada, korona virüs tedbirleri kapsamında Vakıfbank şubelerinin çalışma saatlerini saat 09:30 ile 12.30 arasında olacağını 12.30 ile 13.30 arasında öğle arası olmak üzere, saat 13.30 ile 16.00 olarak güncellediğini belirtti.  Çok sayıda işleminizi banka şubesine gitmeden Vakıfbank internet şubesinden birkaç kolay adım ile tamamlayacağınız gibi 7gün 24 saat sizlere hizmet sunmakta olan ATM'leri de işlem yapmak için kullanabilirsiniz.

Bunun yanı sıra bankanın güncel olarak çalışma saatlerini ve bankaya ilişkin bilgileri kolay bir şekilde Vakıfbank web sitesi olan www.vakifbank.com.tr uzantısından ulaşabilmeniz de mümkün. Diğer merak edilen konu ise Vakıfbank'ın hafta sonu ve resmi ve dini bayram günlerinde açık olup olmadığıdır.

Vakıfbank Hafta Sonu Hizmet Veriyor Mu?

 Vakıfbank Türkiye geneli bütün şubelerinde hafta sonu günü olan Cumartesi ve Pazar günü hizmet vermemektedir. .

Vakıfbank Resmi Ve Dini Bayramlarda Hizmet Veriyor mu?

Vakıfbank'ın Türkiye genelinde bulunan bütün şubeleri resmi bayramlarda ve dini bayramlarda hizmet vermemektedir.

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2020, 20:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER