Halkbank’ tan Emeklilere Mini Kredi Müjdesi! Hemen 5 Bin TL Alabilirsiniz

Salgın döneminin ekonomik koşulları, nakit ihtiyaçlarının yoğun şekilde artmasına yol açıyor. Bu kapsamda en büyük desteklerde kamu bankalarından geliyor. Farklı ihtiyaç gruplarına farklı çözümler oluşturan Halkbank, emekliler için özel bir mini kredi kampanyası başlattığını duyurdu.

Halkbank’ tan Emeklilere Mini Kredi Müjdesi! Hemen 5 Bin TL Alabilirsiniz

Acil nakit ihtiyacının oluştuğu durumlarda emekliler, mini krediye başvurarak 5 Bin TL anında kredi desteği alabiliyorlar. Kredinin geri ödemelerinde de esnek bir ödeme seçeneği bulunuyor.

Halkbank Emekliler İçin Mini Krediye Nasıl Başvuruluyor?

Bankadan krediyi çekebilmek için, öncelikle emeklilerin, emekli aylıklarını Halkbank’a taşımaları gerekiyor. Emekli aylıklarını Halkbank’ a taşıyarak, 5.000 TL üst limitli ve 36 ay vade seçeneğiyle sunulan mini krediyi anında kullanabiliyorsunuz. Kredi için yüzde 1,71 gibi düşük bir faiz oranı belirlenmiş durumda.

Aylıklarını Halkbank’tan alan emekliler, başvurularını internet şubesi, mobil şube ya da doğrudan banka şubelerinden gerçekleştirebiliyor. Mini kredi için uygulanan faiz oranı yüzde 1,71 olarak belirlenmiş. 36 Ay vadeye kadar uzatılabilen kredi geri ödemesi için, ödeme seçenekleri hayli geniş. Ödeme seçenekleri arasında aylık eşit taksitli ödeme, artan taksitli ödeme, azalan taksitli ödeme, 3 ayda bir ve eşit taksitli ödeme, serbest ödemeli ödeme bulunuyor. Emekliler kendi bütçelerine göre, bu ödeme seçeneklerinden herhangi birini tercih edebiliyorlar.

Halkbank Emekliler İçin Mini Krediye Nasıl Başvurulur?

Emekli aylıklarını Halkbank’a taşıyan ya da bu bankadan alan tüm emekliler, mini kredi kampanyasından faydalanabiliyorlar. Mini Kredi için başvurular İnternet şubesi veya mobil şube aracılığıyla yapılabiliyor. Bu tür başvurularda kredinizi hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Bunun yanından tüm Halkbank şubelerine başvurarak da kredinizin başvurusunu yapabilirsiniz.

Halkbank Emekliler İçin Mini Kredi Örnek Geri Ödeme Tablosu

36 ay vadeyle çekilen ve eşitli aylık taksitlerle geri ödemesi yapılan Halkbank Emekliler İçin Mini Kredi, 5 Bin TL için ayda 197 TL ödemeyle gerçekleşiyor. Yüzde 1,71 faiz oranıyla verilen kredinin, 26,25 TL kredi tahsis ücreti bulunuyor. Halkbank Emekliler İçin Mini Kredi Kampanyası, emekliler arasında büyük ilgi gördü. Yaşanan ekonomik sıkıntılarda, acil nakit ihtiyaçlarının giderek artması, Kamu bankalarının çeşitli kampanyalarla yeni destekler hazırlamasına neden oluyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmail sargin
İsmail sargin - 5 gün Önce

İcralık olan emeklilere de veriyorlarmi

Elvan şentürk
Elvan şentürk - 5 gün Önce

Çok güzel olur

kemal kadircnk
kemal kadircnk - 5 gün Önce

faizi 1.71 tam kazık

SIRADAKİ HABER