Dijital üretim merkezi İTÜ Magnet Fab I Tridi açılıyor

İstanbul, 11 Şubat () – Türkiye'nin fikirden ürüne dijital süreçlerle yürütülen ilk kapsamlı dijital üretim merkezi İTÜ Magnet Fab I Tridi 12 Şubat’ta açılıyor. İTÜ ARI Teknokent liderliğinde, İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA)...

Dijital üretim merkezi İTÜ Magnet Fab I Tridi açılıyor

İstanbul, 11 Şubat () – Türkiye'nin fikirden ürüne dijital süreçlerle yürütülen ilk kapsamlı dijital üretim merkezi İTÜ Magnet Fab I Tridi 12 Şubat’ta açılıyor.
İTÜ ARI Teknokent liderliğinde, İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) desteğiyle, açılışı yapılacak olan üretim merkezinde üç boyutlu yazıcılar, lazer ve CNC makineleri büyük, orta ve küçük ölçekli sanayiden endüstriye, öğrencilerden bireysel kullanıcılara kadar çok geniş bir kitlenin hizmetine sunulacak.
İstanbul Teknik Üniversitesi Teknokent’te 12 Şubat’ta düzenlenecek olan açılış törenine Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır, İTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca, İstanbul Valisi ve İSTKA Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yerlikaya ve İTÜ ARI Teknokent Genel Müdürü Doç. Dr. Deniz Tunçalp katılacak.

YORUM EKLE