Cumhurbaşkanı açıkladı! Kredi ve Kredi Kartı borcu olanlara 15 bin TL Faizsiz Kredi verilecek

Kredi ve Kredi kartı borcu olan vatandaşlara müjdeli haber geldi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yeni müjdesi belli oldu. Kredi vE Kredi kartı borcu olan, ödemekte zorlanan vatandaşlara 15 bin TL faizsiz kredi verilecek! İşte Faizsiz kredi detayları!

Cumhurbaşkanı açıkladı! Kredi ve Kredi Kartı borcu olanlara 15 bin TL Faizsiz Kredi verilecek

Pandemi döneminin uzaması ve Tam Kapanma geçmeden önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ekonomik ve yargısal reform yapmaya devam edecek. Yeni ekonomik paket içerisinde kredi ve kredi kartı borcu olan, ödemekte zorlanan ve ödemeyen vatandaşlar için 15 bin TL faizsiz kredi verilmesi kararlaştırıldı.

Vatandaşa dev müjde!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanacak, yeni ekonomik ve yargısal reform paketi detayları haber24 ulaştı! Reform paketi içerisinde borcu olan vatandaşları feraha kavuşturacak bir hamle geldi. Kredi ve Kredi kartı borcu olanların borçlarını ödemesi için 15 bin TL Faizsiz kredi verilecek.

1 Yıl geri ödemesiz 15 bin TL Faizsiz kredi desteği

Yeni kredi ve kredi kartı borç ödeme için verilecek 15 bin TL faizsiz kredi tarihi de belli oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, vatandaşlar için son müjdeyi açıklayacağı tarih belli oldu.

Recep Tayyip Erdoğan 27 Nisan tarihinde yapılacak Kabine toplantısı sonrası vatandaşlara müjdeli peş peşe sıralayacak. Borcu olan vatandaşlara 15 bin TL Faizsiz 1 yıl geri ödemesiz hibe desteği duyurusu gelecek. 

Kredi ve Kredi kartı borçları faizsiz erteleniyor!

Kredi ve kredi kartı borçları bu şekilde faizsiz olarak erteleniyor. Kredi ve Kredi kartı borcu olan vatandaşlar 1 yıl sonra faizsiz olarak borçlarını ödemeye başlayacak. Ekonomik reform paketinde vatandaşlara ödenecek 15 bin TL 1 yıl hibe olarak düşünülebilecek. Hem esnaf hem vatandaşlar bankaya olan tüm borçlarını kapatabilecek. İlk olarak kamu bankalarıyla onaylanan faizsiz kredi özel bankalar dahil olabilecek.

Erdoğan vatandaşlara son Pandemi desteğini açıklaması için son iki hafta!

YORUM EKLE
YORUMLAR
Eray Baykan
Eray Baykan - 1 ay Önce

Nereden başvuru yapılıyor

Kıymet Resadiyeli
Kıymet Resadiyeli - 1 ay Önce

Zaten kremdim var sürekli krediyle yaşıyorum bu pandemi de yiyecekler ve elektrik ,su,internet kiralar pahalı oldu 21 yıl tek başına 3 çocuk karımla ilgilendim 2 sini evlenirdim şuan büyük oglum sucunun olmamasına rağmen tutuklu 2 evlâdım bakmakla yükümlülük üniversiteye hazırlanıyor her ikiside ilkez elektriğin kesildi babamdan aldığım kredi de şimdi ne yapacağım bana kimse yardım et miyor kardeşte yok kimse bunaldım ramazanlarda daha da pahalı kimse den daha bana ver demedim şükür fakat bu gün çok zoruma gitti bu hayat

Emine Songül can
Emine Songül can - 1 ay Önce

Benim kredi borcum var 5 ay sonra bitecek babamdan alıyorum pandemi nedeniyle çalışamıyorum krediye nasıl baş vururum iyi günler

Yılmaz kömeç
Yılmaz kömeç @Emine Songül can - 4 hafta Önce

Kıredi başvuru

SIRADAKİ HABER