Acil Paraya İhtiyacı Olanlara Müjde! 5 Dakika İçinde 55 Bin Lira Hesaplara Yatırılıyor

Acil olarak nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlar için bankalar Anında Kredi kampanyalarını duyurdu. 55 bin liraya kadar olan kredi başvurularının 5 dakika içinde sonuçlanacağı açıklandı.

Acil Paraya İhtiyacı Olanlara Müjde! 5 Dakika İçinde 55 Bin Lira Hesaplara Yatırılıyor

Bankalar, müşterilerin tatil, evlilik, eğitim, sağlık, borç ödeme gibi çeşitli nakit ihtiyacını karşılamaları için ihtiyaç kredisi paketleri sunmaktadır. Halk arasında tüketici kredisi olarak da bilinen bu krediler yeni düzenleme ile birlikte maksimum 36 aya kadar taksitlendirilmektedir. Bankalar, diğer bankalarla rekabet etmek için zaman zaman yeni avantajlı kredi paketleri oluşturur ya da kredi faizlerinde indirim yapar. Bunların yanı sıra bazı bankalar dosya masrafı istemez, gelir belgesi talep etmez ya da kredi notu düşük olan vatandaşlara kredi vermeyi kabul eder. Bazı bankalar ise acil nakit ihtiyacı olan müşterilerinin taleplerini hemen karşılamak için Anında Kredi kampanyaları oluşturur. Anında Kredi kampanyalarının diğer kredi türlerinden farkı kredinizin 5-10 dakika içinde onaylanması ve hemen hesabınıza yatırılmasıdır.

Acil nakit ihtiyacı olan ve ihtiyaç kredisi çekmek isteyen vatandaşların genellikle ilk tercihleri kamu bankaları oluyor. Ancak kamu bankaları çok fazla talep aldığı için başvurulara eskisi kadar hızlı yanıt veremiyor. Özel bankalar ise acil kredi taleplerine hemen cevap veriyor. Bu bağlamda en çok tercih edilen bankalar İş Bankası, İNG Bank ve Denizbank oluyor. Oluşturdukları anında kredi kampanyaları ile müşterilere özel faiz oranları ve ödeme planları sunuluyor. Hatta İş Bankası ödemeleri 3 ay erteleme fırsatı da veriyor.

Anında kredi başvuruları ise diğer kredilerden farklı olarak şubelere gitmeye gerek kalmadan tamamlanabilir. Müşteriler bankaların mobil uygulamalarından, internet şubesinden, telefon şubesinden ve ATM’lerden başvurularını gerçekleştirebilirler. Bunun yanı sıra çoğu banka SMS ile de başvuru kabul etmektedir.

İŞ BANKASI ACİL KREDİ

İş Bankası, Anında Kredi kampanyası ile 50.000 liraya kadar olan tüm acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılama imkanı sunuyor. Kredinize uygulanacak olan faiz oranı kredi tutarına, vadesine ve size göre belirleniyor. Üstelik İşCep ve İnternet Şubesi üzerinden yaptığınız başvurularda kredinizin ilk ödemesini 90 gün yani 3 ay erteleyebilirsiniz.

İŞ BANKASI ANINDA KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İş Bankası Anında Kredi kampanyasına başvurmak için şubeye gitmeniz gerekmiyor. İşCep, İnternet Şubesi veya Bankamatikler aracılığı ile anında kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuza 5 dakika içinde yanıt verilir. Kredi başvurunuzun onaylandığında, çekmeyi talep ettiğiniz kredi tutarı İş Bankası'ndaki vadesiz hesabınıza hemen yatırılır. Ancak gerektiği durumlarda İş Bankası sizin şubeye gitmenizi talep edebilir.

  • İşCep üzerinden Anında Kredi başvurusu yapmak için öncelikle İşCep uygulamasına giriş yapın ve ardından Krediler sekmesinde yer alan Anında Kredi Başvuru seçeneğine tıklayın.
  • İnternet Şubesi üzerinden Anında Kredi başvurusu yapmak için de şifrenizle İnternet Şubesine girin ve Kredilerim sekmesinden Anında Kredi’ye basın.
  • İş Bankası Bankamatiklerinden Anında Kredi başvurusu yapmak için Daha Fazlası seçeneğine tıklayıp Anında Kredi ve Anında Ek Hesap adımlarını tamamlayın.

DENİZBANK ACİL KREDİ

Denizbank, 55 bin liraya kadar acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlara evraksız kefilsiz anında kredi veriyor. Üstelik kredi başvurusu yapmak için banka şubelerine gitmenize gerek bile yok. KREDİM yazıp, T.C. kimlik numaranızı 3280'e SMS olarak gönderdiğinizde 5 dakika içinde başvurunuz sonuçlanır ve kredi limitiniz ile vade süreniz cep telefonunuza SMS olarak gönderilir. Onay almanız durumunda size en yakın Denizbank şubesine kimliğiniz ile birlikte gittiğinizde paranız hemen hesabınıza yatırılır.

ING BANK ACİL KREDİ

Banka tarafından belirlenen şartları karşılayan müşteriler ING Bank’ın internet bankacılığı üzerinden hızlı kredi başvurusu yaparsa dakikalar içinde 50 bin liraya kadar kredi çekebilir. Kredi başvurusu 5-10 dakika içinde sonuçlanır ve kişinin tarafına SMS ile bildirilir. Acilen nakit paraya ihtiyacı olan müşteriler için sunulmuş bu hizmetle paranız hemen hesabınıza yatırılır.

HIZLI KREDİ NEDİR?

Vatandaşların SMS atarak veya online kanalları kullanarak yaptığı kredi başvurularına hızlı kredi denmektedir. Halk arasında “Acil kredi/Online kredi" olarak da bilinen kredi çeşidi, şubelere gidilerek yapılan başvurulardan daha hızlı sonuç vermektedir.

Ancak bankanın müşteriye olumlu ve hızlı yanıt vermesi kişinin Kredi Kayıt Bürosu (KKB) puanına bağlıdır. Gerekli incelemeler yapılır ve müşterinin kredi talebinin olumlu sonuçlanıp sonuçlanmadığı müşteriye bildirilir. Bankanın olumlu cevap vermesi durumunda müşteriler nüfus cüzdanı ile bankanın en yakın şubesine çağırılır ve kredi işlemleri tamamlanır. Cevabın olumsuz olması durumunda ise durum müşteriye SMS ile bildirilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Perihan
Perihan - 3 hafta Önce

Bana kredi vermiyorllarbenim bankalara borcum olduğu için ne yapmam lazım bana bir yol gösterin

SIRADAKİ HABER