2021'in ilk Kredi Kampanyaları! 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi İçin Bankalar Hangi Avantajları Sunuyor? En Düşük Faizli Kredi Hangi bankada?

2021 ilk kredi kampanyası duyuruldu! 10 bin TL İhtiyaç Kredisi kampanyası duyuran banka oldukça avantajlı bir şekilde kampanya yaptı. En düşük faizli kredi olarak dikkat çeken 2021 ilk kampanyası detayları belli oldu! En uygun krediyi çekmek istiyorsunuz doğru bankadasınız.

2021'in ilk Kredi Kampanyaları! 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi İçin Bankalar Hangi Avantajları Sunuyor? En Düşük Faizli Kredi Hangi bankada?

Yılsonu ile birlikte 2021 Yeni Yıl ihtiyaç kredi kampanyalarında son durumu inceliyoruz. 10 Bin TL için bankaların sunduğu, düşük faiz, geri ödemesi süreler, esnekleştirilmiş ödeme seçenekleri gibi avantajlar hakkında ayrıntılı bilgiler haberimizde yer alıyor.

Geçen hafta artan faiz oranlarıyla birlikte, kredi çekme ihtiyacı içerisinde olanlar, hangi bankanın daha avantajlı seçenekler sunduğunu araştırıyorlar. Yılsonu için hazırlanan kampanyalarla birlikte, Yeni yıl içinde hazırlanmış olan kampanyalar bulunuyor. Özel Bankalar kadar, kamu bankaları da ihtiyaç kredi kampanyalarını, salgın sebebiyle içerisinde bulunduğumuz ekonomik zorlukları hafifletmek için özel avantajlarla hazırlıyorlar. 10 Bin TL için en uygun kredi kampanyaları haberimizin devamında…

Bankalar Arasında En Düşük Kredi Faiz Oranını Hangisi Sağlıyor?

Geçen hafta yeniden düzenlenen faiz oranlarından sonra, en düşük kredi faiz oranına sahip bankalar da merak konusu oldu. Özellikle yılsonu nedeniyle ve yeni yıl için hazırlanan kredi kampanyalarında, faiz oranları yeniden hesaplandı. Bu kredilerde çeşitli avantajlar da bulunuyor. Yılbaşı için kredi paketi hazırlayan bankalar içerisinde en düşük faiz oranıyla TEB öne çıkıyor. Düşük faizli olmakla birlikte bu ihtiyaç kredisi, ancak yüksek kredi puanına sahip kişiler tarafından kullanılabilecek. Buna göre bankanın sağladığı bu avantajlı krediden, sadece 1850 ve 1900 kredi puanı ya da daha üzerinde puana sahip kişiler faydalanabilecek.

İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Hangi Seviyede?

En avantajlı kampanyaları sunan bankalar arasında kamu bankası Vakıfbank öne çıkıyor. 2021 yılı içerisinde ihtiyaç kredisi olarak vatandaşlara sunulan kredilerde, Vakıfbank 7 farklı ödeme seçeneği sunuyor. Aynı zamanda 3 ay erteleme seçeneği de var. Bunun yanında diğer dikkat çeken avantajları sunan banka ise QNB Finansbank oldu. QNB Finansbank 1,52 faiz oranıyla özel banklarda ki en düşük faiz oranlarından birini sunuyor. Bununla birlikte TEB gibi yüksek kredi puanına sahip vatandaşlar için yine yüzde 1.35 faiz oranlı bir ihtiyaç kredisi de bulunuyor. Dikkati çeken diğer banka ise İş bankası, Banka ihtiyaç kredisi faiz oranını 1.50 olarak açıkladı. ING bank, yüzde 1.54 faiz oranıyla, bu bankaları takip eden en düşük faiz oranına sahip.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Faysaldumak
Faysaldumak - 4 hafta Önce

Borcumu kapatmak için kredi baş vurusu yapmak istiyorum

Ugur can yapıcı
Ugur can yapıcı - 4 hafta Önce

Nerden baş vurabiliriz

Leylaciloglu
Leylaciloglu - 3 hafta Önce

Ben im krediye ihtiyacim var nasil cekebilirim 6ay ertelemeliistiyorum internetüzerindenolurmu

SIRADAKİ HABER