27 Aralık 2016 Salı 11:40
Adalet Bakanlığı Sözlü Sınav Sonuçları Açıklandı! Nasıl Öğrenilir?

Adalet Bakanlığı bünyesinde bulunan Ceza ve Tevkif Evleri (CTE) ile kurum ve kuruluşlar için personel alımı yapılacak. Geçtiğimiz ay günlerde alınacak pedagog, psikolog, mühendis, sosyal çalışmacı, mimar, şoför, koruma ve güvenlik görevlisi ve hizmetli kadroları için yapılan sözlü sınav sonuçları açıklandı. Sınava giren adaylar sınav sonuçlarını Adalet Bakanlığı’nın http://www.pgm.adalet.gov.tr/ internet adresi üzerinden T.C. Kimlik Numaraları ile giriş yaparak öğrenebilecekler.  
 

SÖZLÜ SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

Adalet Bakanlığı bünyesinde boş bulunan kadro ve pozisyonlar alımını yapacağı personel için yapmış olduğu sözlü sınavların sonuçları kısa bir süre önce Adalet bakanlığının internet sitesi üzerinden açıklandı.  Pedagog, psikolog, mühendis, sosyal çalışmacı, mimar, şoför, koruma ve güvenlik görevlisi ve hizmetli kadroları için sınava giren adaylar sınav sonuçlarını aşağıdaki linki tıklayarak öğrenebilirler.

ADALET BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI SÖZLÜ SINAV SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

ATANA HAKKI KAZANANLAR BELGELERİNİ GÖNDERECEKLER

Sözlü Sınav sonuçlarını öğrenen ve bu sonuçlara göre atama hakkı kazanan adaylar, istenen belgeleri 9 Ocak 2017 tarihine kadar "Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Merkez Teşkilat Şube Müdürlüğü Bakanlıklar / ANKARA" adresine teslim edecekler.
 

ADALET BAKANLIĞI ATAMA İÇİN GEREKLİ BELGELER

Adalet Bakanlığı’na atama hakkı kazanan adayların 9 Ocak tarihine kadar vermeleri zorunlu ve gerekli belgeler ve Adalet Bakanlığı'nın duyurusu şöyle:

" 1-Atanmaya hak kazanan mühendis, mimar, şoför, hizmetli adaylarının;

a) Mal bildirimi (Ek-1),

b) Sağlıkla ilgili dilekçe (Ek-2),

c) 2 adet vesikalık fotoğrafı,

ç) Bilgi Formu (Ek-3)

2- Atanmaya hak kazanan koruma ve güvenlik görevlisi adaylarının;

a) Mal bildirimi (Ek-1),

b) 26/07/2016 tarihli ilanda belirtilen sağlık kurulu raporu ,

c) 2 adet vesikalık fotoğrafı,

ç) Bilgi Formu (Ek-3)

3- Atanmaya hak kazanan psikolog, pedagog ve sosyal çalışmacı adaylarının;

a) Mal bildirimi (Ek-1),

b) Sağlıkla ilgili dilekçe (Ek-2),

 c) 2 adet vesikalık fotoğrafı,

ç) Bilgi Formu (Ek-3)

d) (Ek-4) listede bulunan iller arasından atanmak istedikleri yerleri belirtir dilekçelerini (Ek-5)

09/01/2017 tarihine kadar Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Merkez Teşkilat Şube Müdürlüğü Bakanlıklar / ANKARA olacak şekilde posta ile göndermeleri veya bizzat teslim etmek gerekmektedir. Postadaki gecikmeler ve diğer sebeplerle bu tarihten sonra başvuranlar ile eksik belge ibraz edenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

e) Atamalar, adayların tercihleri dikkate alınmak suretiyle nihai başarı puan sırasına göre yapılacaktır. Tercihlerinden herhangi birine atanmayan adaylar ise re’sen boş kalan mahallere atanacaklardır.

f) Ataması yapılanların listesi www.pgm.adalet.gov.tr ve www.adalet.gov.tr internet adreslerinde ilan edilecek, ayrıca ilgililere tebligat yapılmayacaktır.

DUYURULUR."

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat: Suç teşkil edecek, içerik ve yorumlardan doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.