Trump'ın twitter hesabını kapatan kişi Bahtiyar Duysak kimdir ?

Geçtiğimiz günlerde ABD Başkanı Donald Trump'ın kişisel Twitter hesabını 11 dakikalığına kapatılmıştı.Tüm ABD bunun kim tarafından neden yapıldığını merak ediyordu. Tüm ABD'nin merak ettiği sorunun cevabı belli oldu.

Trump'ın twitter hesabını kapatan kişi Bahtiyar Duysak kimdir ?

ABD Başkanı Trump'ın kişisel Twitter hesabı, geçen hafta 11 dakikalığına kapalı kalmıştı.Tüm ABD bunun kim tarafından neden yapıldığını merak ediyordu. Tüm ABD'nin merak ettiği sorunun cevabı belli oldu.

Buna neden olan kişinin olan Türk asıllı Alman vatandaşı Bahtiyar Duysak , olduğu öğrenildi.TechCrunch'a konuşan Duysak , öğrenci vizesi ile ABD'de bulunduğunu ve Twitter'da müşteri destek biriminde çalıştığını söyledi.Duysak, bilinçli olarak yanlış birşey yapmadığını, Trump'ın hesabını silmesinin sadece bir hata olduğunu söyledi.

Ancak bu hatasının dünya çapında büyük yankı uyandırmasından dolayı "Kendimi Pablo Escobar gibi hissettim" ifadelerini kullandı.

"Bazen yorgun olabiliyordum, herkes hata yapabilir" diyen Bahtiyar Duysak, sanılanın aksine Trump'ın hesabının bir kapatılmasında herhangi bir örgüt işinin olmadığını da kanıtlamış oldu.

YORUM EKLE