Küçük Kız Çocuğuna Korkunç İnfaz!

Musul'da bir küçük kız çocuğu DAEŞ'in kadın taraftarları tarafından hiçbir suçu olmamasına rağmen işkence yapılarak korkunç bir şekilde öldürüldü.

Küçük Kız Çocuğuna Korkunç İnfaz!

Terör örgütü DAEŞ tarafından gerçekleştirilen korkunç saldırıların ve kanlı infazların devam ettiği öğrenildi. Irak'ın Musul kentinde yaşanan korkunç bir infaz dikkat çekerken özellikle bu sefer infazı gerçekleştirilen kişilerin kadın olması ve ardından infaz edilen kişinin ise küçücük bir kız çocuğu olması dehşetin katlanarak artmasına neden oldu. Bunun ardından konu hakkında yapılan araştırma ve incelemeler sonrasında olayın ne kadar korkunç olduğu bir kez daha gün yüzüne çıktı. 

Bölgede sürekli olarak siyah peçe giyen ve ardından sokaklarda infaz etmek için dolaşan DAEŞ terör örgütü yanlısı olan kadınların bu sefer hedefinde küçük bir kız çocuğu vardı. Her şeyden habersiz evlerinin önüne çöp çıkarmak için çıkan 10 yaşındaki minik kız çocuğu bu kanlı teröristlerin eline düştü ve ne olduğunu anlamadan saldırıya uğramaya başladı. Kızının çığlıkları ile birlikte dışarı çıkan acılı anne ne yaptıysa kızını teröristlerin elinden bir türlü alamadı. Çaresiz bir şekilde kızının teröristler tarafından infaz edilmesine tanık olduğu öğrenildi. 

Minik kız çocuğunun ısırıcı ismi verilen ilkel bir saldırı aracı ile birlikte infaz edildiği öğrenildi. Korkunç acılar çeken minik kız çocuğunun kan kaybından dolayı hayatını kaybettiği açıklandı. Mink kız çocuğunun ölümünden sonra yeni infazlarda ortaya çıktı. Kadın teröristlerin bir süre önce 20 yaşındaki bir genç kızı da kırbaçlayarak infaz ettikleri öğrenildi. Bölgede sokağa çıkmaya korkulduğu açıklandı. 

YORUM EKLE