Kocasını Bıçaklayarak Bağırsaklarını Dışarı Çıkardı

Cinnet geçiren bir kadının kocasını bıçakladıktan sonra diri diri bağırsaklarını dışarı çıkarmak istemesi vahşeti gün yüzün çıkardı.

Kocasını Bıçaklayarak Bağırsaklarını Dışarı Çıkardı

İngiltere'de iki eski eş arasında korkunç bir kavganın yaşandığı belirlendi. yıllar önce boşanan iki eski eşin sonradan tekrar bir araya geldikleri ve birlikte yaşamaya başladıkları öğrenildi. Bunun üzerine ikili buluştukları evde cinsel ilişkiye girerek birlikte olduklarını açıkladılar. Ancak sonrasında bilinmeyen bir sebepten dolayı ikili arasındaki gerilen ilişkiler kavgaya dönüştü. Bunun ardından daha fazla dayanamayan 31 yaşındaki kadının cinnet geçirdiği ve bu cinnet sonrasında eski kocasını bıçaklayarak bağırsaklarını dışarı çıkarmaya çalıştığı öğrenildi. 

Kavganın ardından öfkesi dinmeyen kadından kaçmak isteyen kocanın kendisini dışarı attığı ve komşulardan yardım istediği ortaya çıktı. Komşuların olaya müdahale etmeleri sonrasında olay yerine kısa süre içerisinde polis ekipleri geldi ve gözü dönmüş olan kadının gözaltına alınmasını sağladılar. Konu hakkında mahkemenin açıldığı ve yaralı kocanında ifade verdiği öğrenildi. 

Yaralı olan adamın hastanede tedavi görmesinin ardından yaralı bir şekilde mahkemeye katıldığı açıklandı. Cinsel ilişki sonrasında kızlarının velayeti konusunda aralarında bir anlaşmazlık çıktığını ve bu sebepten dolayı eski karısının kendisini vahşi bir şekilde öldürmeye çalıştığını ifade etti. Bunun ardından kadın ise savunmasında eski eşi ile görüştüklerinde kendisine tecavüz etmek için bir plan hazırladığını ve ardından amacına ulaşarak kendisine tecavüz ettiğini bu yüzden kendisini savunmak amaçlı olarak saldırdığını dile getirmesi dikkat çekti. Konu hakkında mahkeme tarafından henüz bir açıklama gelmedi. 

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2017, 00:04
YORUM EKLE