Devletten Korkan Millet, Milletten Korkan Devlet Dönemi….

Toplumsal uzlaşı olan Demokrasi şölenini kara propaganda ve algı operasyonları ile toplumsal kargaşaya çevirmeyi planlayan şer cephesi, ana muhalefet şemsiyesi altında bir kez daha kaybetmek üzere sonu olmayan bir çekişme süreci başlattılar. Ülkemizin geleceği ve kaderini kendi hırs ve intikam duygusuna esir etmeye çalışanlar, esaretlerinin bedellerini, milyonluk iletişim faturasını ödettikleri gibi yine milletimize ödetebileceklerini zannededursun millet şer cephesine asla unutamayacakları bir ders vermeye hazır bile…

Demokrasi havarisi olduğunu iddia edenler bugün ORDU GÖREVE diye sokaklara dökülerek anladıkları tipte, POSTAL DEMOKRASİSİ için kışla önlerini ağlama duvarına çevirdiler. Postaldan demokrasi, tank paletinden adalet ve siyonizmden medet umarak başbakanlık hayali kuranlar hala anlamadılar ki filmle sizi koltuklara getirenler kendi çıkarları uğruna sizi bir kukla gibi kullanır sonra bir kenara atar ve kırılan hayallerinizin çöplüğünde size boş bir avuntu kalır. 

Gücünü güçlülerden alan ihanet koalisyonu; özü ihanette, gözü makam ve mevkide devletimizin menfaat ve çıkarlarını kendi menfaatleri uğruna yok sayarak kişisel heves ve ihtiraslarına kurban edecek kadar satılmışlıkları içinde milletimize yalan söylemeye devam ediyor. Kendilerini yönetenlerin hizmetçiliğini devlet adamlığına tercih edenler, tarih kitaplarına bir ihanet dipnotu olarak düşüleceklerinin hala farkında değiller. 

Sırtını Kandil’e dayayanlara güvenip, Pensilvanya Papazına inanarak milletimize sırtını dönen CHP, hendek siyasetine hapsettiği sosyalist düşlerin peşinde ülkeyi yeni bir kaosa sürüklerken uşaklık ettiği sosyalist Avrupa’nın piyonu olarak Camiye cephe alarak kiliseye hizmet ettiğini fark edemeyecek kadar sığ politik hayaller ve kişisel heveslerin esiri olmuş durumda. 

Bir Devletin ve Milletin geleceği, gücünü darbelerden, terörist işbirliklerinden, yurtdışı merkezli talimatlardan ve gizli senaryolarla yazılan filmlerden alan böylesi tehlikeli bir yapıya elbet bırakılamaz. CHP zihniyeti şu anda ”Hayır” cephesini Devlete isyan ve millete ihanet için bir şans olarak görüp, sinesinde sakladığı asıl kirli plan olan Anadolu’da dalgalanan İslam Sancağı düşmanlığının zafere ulaşmasını sağlayacak vasıtası olarak görüp o sancağı indirmenin plan ve hayalleri içinde avunuyor. Kinli ve öfkeli muhalif söylemlerin hepsinin temelinde bu düşmanlık var çünkü gelecek olan yeni sistem aslında CHP veya HDP nin iktidar planlarının sonu değil, Marksist, Lenininst Komünist iktidar ümitlerinin sonu olacaktır. 

90 senelik tarihimize 65 Hükümet, 2 darbe, 3 muhtıra ve 5 başarısız darbe girişimi sığdırarak Başbakanımızı asan, tanklar ve savaş uçaklarıyla kuşatarak cumhurbaşkanı seçmeye alışmış CHP’nin demokrasiyi anlaması ve içine sindirmesi tabi ki beklenemez ama en azından ihanet etmemesini ummak herkesin hakkı ve beklentisi olmakla kalacak gözüküyor….

Korkularla yaşayıp, korkutarak hüküm sürmeye alışmış CHP karanlığı bitince, Devletinden korkan Millet ve Milletinden korkan Devlet dönemi bitecek, Milli İrade eliyle Milli ve Yerli hükümetler iktidara gelerek devleti milletin yönettiği dönem başlayacaktır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hülya köprülü
Hülya köprülü - 1 yıl Önce

Korkularla baskılarla yönetilme devri bitti artık Sözde Yetkide Artık milletin elinde olacak
Kalemine sağlik can kardeşim