Denizbank yapmış olduğu kampanyada kimlik numaranıza göre 5000 TL üzeri ödeme yapacağını açıkladı

Denizbank üzerinden acil nakit ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar 5000 TL üzerinde hemen ödeme alabilecek.

Ekonomi 24.02.2022 - 22:13 24.02.2022 - 22:13 Vural Pars

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan başvuru sonrasında 5000 TL ve üzerinde nakit almak isteyen vatandaşlar için başlatılan son dakika kampanyası ile birlikte vatandaşlar hızlı bir şekilde Kredi onay alacak. Denizbank son zamanlarda yapmış olduğu ihtiyaç kredisi kampanyaları ilk birlikte vatandaşların her zaman ilk tercih ettiği bankaların başında gelmektedir. nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa DenizBank'ın yapmış olduğu bu kampanyaya katılarak sms ile 5000 TL üzerinde kredi kullanabilir. Denizbank 5000 TL ve üzerindeki ödemelerde gelir belgesi istemeden vatandaşlara kredi onayı verecek. DenizBank'ın kendi kredi politikalarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız hemen başvurumuzu gerçekleştirdik 36 ay vadeli Kredi kullanabilirsiniz. 

Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? 

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu kampanya duyurusunda 36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için başvurularını hızlı bir şekilde alacak. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda Denizbank üzerinden SMS ile kredi başvurusunu kolay bir şekilde yapabilirsiniz. DenizBank SMS ile vatandaşlara cebinde Kredi adında bir kampanya yapıyor ve bu kampanya ile birlikte vatandaşların hızlı bir şekilde kredi onayı sunuyor. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için cep telefonunuzun Mesaj kısmına girerek kredim yazın boşluk bırakın t.c. kimlik numaranızı yazın 3280 numarasını bu mesajı gönderin. Banka değerlendirmeyi yapacak ve 10 dakika içerisinde sesim mesaj atmış olduğunuz cep telefonuna sonucu gönderecek. Kredi sonucu olumlu olan vatandaşlar en yakın banka şubesine giderek gelir belgesiz olarak onaylanan tutarı kullanabilir. 

denizbank-18

Denizbank üzerinden 3280 numarası haricinde bankanın internet sitesine girerek ve kredi başvurusu yapabilirsiniz. Düşük faiz oranları ile kullanacağınız bu krediler de banka 36 ay vadeye kadar işlem yapacak ve ilk taksit ödemesini dileyen vatandaşlar 45 gün veya 90 gün ertelemeli olarak Kredi kullanacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@