Denizbank Akbank ve Ziraat Bankası 33 bin TL nakit kampanyasını duyurdu, emekli çalışan herkes kullanabilir

Denizbank Akbank ve Ziraat Bankası 33 bin TL nakit kampanyasını duyurdu, emekli çalışan herkes kullanabilir

Ekonomi 20.08.2022 - 11:41 20.08.2022 - 11:41 Vural Pars

Denizbank Akbank ve Ziraat Bankası üzerinden 33.000 ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar nakit ihtiyacı olmaları durumunda bankaların kredi politikalarına uygun olması durumunda gelir belgesiz olarak kredi kullanabilmektedir. Denizbank Akbank ve Ziraat Bankası yapmış oldukları bu kampanyalarda ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların şartlar dahilinde hemen politikalara uygun olması durumunda kredi puanına göre faiz oranlarından da yararlanarak 36 ay vadeli 33.000 kredi kullanabileceklerdir. Denizbank Akbank ve Ziraat Bankası Kendi internet siteleri üzerinden de başvuru alıyor ve ayrıca mobil uygulamaları üzerinden de 7/24 sizlere Kredi hizmete sunuyorlar.

Denizbank üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız bankanın internet sitesine girerek buradaki kredi başvuru formunu doldurabilirsiniz. Denizbank üzerinden kolay bir şekilde oturduğunuz yerden başvuru yaparak ne kadar kredi onayı aldığınızı merak ediyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da Bu bankanın kredi kampanyasına katılabiliyorsunuz.

Denizbank üzerinden sms ile ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar Cep telefonlarından atacakları ücretli mesaj ile birlikte 10 dakika içerisinde Kredi sonucunu öğrenir ve onay almaları durumunda da en yakın DenizBank şubesine giderek kredi kullanabilirler. Kredim yazın boşluk bırakın t.c kimlik numaranızı yazarak 3280 numarasına göndermeniz durumunda Denizbank üzerinden 33 bin TL kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Akbank üzerinden başvuru yapmak isteyen vatandaşlar ise bankanın kredi politikalarına uygun olması durumunda maaş hesabı veya Banka hesabı üzerinden alacakları internet bankacılığı şifresi ile birlikte krediyi hemen kullanabilirler. Akbank direkt uygulamasını almış olduğunuz internet bankacılığı şifresi ile birlikte girdikten sonra başvurunuzu gerçekleştirebilecek ve onaylanan krediyi hemen aynı gün içinde hesabınıza yatırarak kullanabileceksiniz. 

Devlet bankası olan Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar banka şubelerinden ve bankanın internet sitesi üzerindeki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak aynı gün içinde Kredi sonucunu öğrenebilmektedirler. Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar bu bankalar üzerinden almış oldukları kredi kampanyaları ile birlikte aynı gün içinde hesaplarını ödemeler alabilir onaylanan krediyi de yine aynı gün içinde kullanabilirler. Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşların emekli olması durumunda maaş taşıma işlemleri ile birlikte daha yüksek limitlerde de ihtiyaç ve borç kapatma kredisi alacağını söyleyebiliriz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@