Denizbank 2022 yılının sonuna kadar destek vereceğini açıkladı! 55.000 TL nakit isteyenler 5 dakikada onay alacaklar

Denizbank üzerinden nakit ihtiyacı olan vatandaşlar 2022 yılı sonuna kadar 55 bin TL'ye kadar SMS ile kredi başvurusu yaparak hemen onay alabilecekler.

Ekonomi 07.03.2022 - 22:03 07.03.2022 - 22:03 Vural Pars

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda bankalar üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşlar seçti içerisinde ihtiyaç kredisi almak istiyorsa en yakın banka şubesinden veya Denizbank'ın SMS kredi servisinden başvurusunu yaparak ne kadar kredi onayı aldığını hemen görebilecek. 

Kredi almak isteyen vatandaşlar Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsa başvurularını yapmadan önce bankadan kredi politikalarına uygun olup olmadığını bilmesi gerekmektedir. YouTube ihtiyacınız varsa Kredi başvurunuzu yapmak için banka şubesine gitmeden işlem yapmak istiyorsanız SMS ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Denizbank banka kredi notu 1200 ve üzerinde olan vatandaşlar için gelir belgesiz olarak 55 bin TL'ye kadar nakit kredi vereceğini açıkladı. 

Sms ile başvuru yapma imkanı devam ediyor... 

denizbank-19

Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak Kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar cep telefonları üzerinden ücretli mi mesaj atarak hemen ne kadar kredi onayı aldıklarını görebiliyor. Denizbank cep telefonu üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapmak için kredim yazın boşluk bırakın t.c. kimlik numaranızı yazarak cebimde Kredi numarası olan 3280 numarasını mesaj olarak göndermeniz durumunda bu bankadan 55 bin TL kredi başvurusunda bulunmuş olacaksınız.

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden ve DenizBank'ın kendi mobil uygulaması üzerinden de nakit kredi kullanabilirsiniz. Bankada hesabı olan vatandaşlar Denizbank resmi internet sitesi üzerinden işlem yaparak giriş yapmak istiyorsa Denizbank hesabı üzerinden internet şifresi olarak mobil uygulamaya giriş yapabilir ve hafta sonu olsa bile istedikleri zaman kredi başvurusunda bulunabilir. 

Denizbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar ise banka kredi notu düşük olması durumunda da hem yüksek limitli ihtiyaç kredisi hem de borç transferi kredisi kullanabiliyor. Denizbank internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar banka kredi politikalarına uygun olması durumunda müşteri hizmetlerinden ve resmi internet sitesi üzerinden güncel kredi faizlerini öğrenebilir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@