Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı: Emekliye Kamu Bankaları Bu Ay İçinde 30.000 TL Ödeme Yapacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı: Emekliye Kamu Bankaları Bu Ay İçinde 30.000 TL Ödeme Yapacak

Ekonomi 19.12.2022 - 16:22 19.12.2022 - 16:23 Vural Pars

Devlet destekli, faiz oranlarından yararlanarak kredi kullanacak olan emekliler için Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, ödeme vereceğini duyurdu. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, yapmış oldukları, kampanyalarda, başvurularını gerçekleştirecek olan emeklilere uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemesi vereceğini açıkladı. Cumhurbaşkanı tarafından da onayı verilen ve onaylanan bu tutar kadar kredileri hesaplarına yatıracak olan vatandaşlara 36 ay vadeli 30000 TL kredi ödemesi gerçekleştirileceği açıklandı. En yakın banka şubesi üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirmeniz durumunda kredi imkanından faydalanabileceğiniz ve onay alabileceğiniz bu kampanyalara katılmak istiyorsanız, 5 dakika içerisinde sonucunu öğrenebileceğiniz bu kampanyalar dahilinde ihtiyaç kredinizi hemen kullanabilirsiniz. 

30000 TL ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, sizlerde ihtiyaç kredisi imkanından faydalanmak için 5 dakika içerisinde kredi sonucunuzu öğrenebileceğiniz bu kampanyalara hemen katılabilirsiniz. 30000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar, başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirerek, uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri hızlı bir şekilde alabilmektedir. 

En yakın banka şubesi üzerinden de işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz devlet bankaları üzerinden verilecek olan bu kredi kampanyalarından faydalanacak olan vatandaşlara, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank en düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemesini hızlı bir şekilde yapacaktır. En yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz gibi kredi başvurularına ayrıca internet sitesi, müşteri hizmetleri numarası ne bankaların internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@