Bu Kampanyadan Sadece Ziraat Bankası Müşterileri Yararlanıyorlar, Emekli, Çalışan Kişiler 50.000 TL Alıyor

Bu Kampanyadan Sadece Ziraat Bankası Müşterileri Yararlanıyorlar, Emekli, Çalışan Kişiler 50.000 TL Alıyor

Ekonomi 04.09.2022 - 11:34 04.09.2022 - 11:34 Vural Pars

Ziraat Bankası hesabı olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada, emekli olan sigortalı olarak çalışan vatandaşlar için 50000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacağı duyuruldu. Ziraat Bankası hesabı olan vatandaşlar için başlatılacak olan bu kampanyalarda, nakit ihtiyacı olan kişilere 50000 TL'ye kadar ödemeler, aynı gün içinde verilmektedir. Devlet bankası olan Ziraat Bankası üzerinde hesabı olan vatandaşlar, 50000 TL'ye kadar kredi kullanmak istiyorlarsa başvurularını gerçekleştirerek, şubelere gitmeden de işlemlerini kolay bir şekilde yapabilecek ve onaylanan bu kredileri istedikleri zaman hesaplarına yatırarak, 36 ay vadeli olarak kullanabileceklerdir.

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, kredi başvurusu yapmak istiyorlarsa, Ziraat Bankası internet bankacılığı uygulamaları üzerinden hızlı bir şekilde kredi kullanabiliyorlar. 

Ziraat Bankası, hesabınız üzerinden almış olduğunuz şifreyle birlikte Ziraat Mobil uygulamasına giriş yapabilir ve buradan kredi başvurusunda bulunarak, 50000 TL kredi ödemesini hemen hesabınıza yatırabilirsiniz. 

Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için yapılan yeni kampanyada internet bankacılığı uygulamaları üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilere hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi verileceği açıklandı. Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen kişilere 90 gün ertelemeli olarak hızlı bir şekilde kredi imkanı sağlanacak ve onaylanan bu kredilerde aynı gün içinde hesaplarınıza ödeme yapma imkanı sunulacaktır. Cep telefonunuz üzerinden mobil uygulamayı indirmiş olmanız durumunda sizlere internet bankacılığı uygulamaları, kredileri 50000 TL'ye kadar ödenmektedir. Sigortalı olarak çalışan vatandaşlar ile birlikte ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin emekli olmaları durumunda kredi onayı almaları ile birlikte aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırılmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@