Zeytindalı’nın şampiyonları belli oldu

ADANA'nın Yumurtalık İlçe Kaymakamlığı ve Yumurtalık Belediye Başkanılığınca ve Adana Büyükşehir Belediyesinin katkılarıyla Afrin’e huzur ve barış götürmek amacıyla Zeytin Dalı Harekatı’na katılan Mehmetçiğe destek olmak için...

Zeytindalı’nın şampiyonları belli oldu
ADANA'nın Yumurtalık İlçe Kaymakamlığı ve Yumurtalık Belediye Başkanılığınca ve Adana Büyükşehir Belediyesinin katkılarıyla Afrin’e huzur ve barış götürmek amacıyla Zeytin Dalı Harekatı’na katılan Mehmetçiğe destek olmak için düzenlenen Zeytin Dalı Futbol Turnuvası’nda final müsabakaları sonucu şampiyonlar belli oldu.
20 mahalle takımının katıldığı Zeytin Dalı Futbol Turnuvası'nda Asmalı Spor 1'ncilik kupasını alırken Zeytinbeli Spor 2'ncilik , Deveciuşağı Spor ise 3'ncülük kupasını kazandı. Yumurtalık İlçe Kaymakamı Asalet Karabulut ve Yumurtalık Belediye Başkanı Türkeş Filik final müsabakasını futbolseverler ile birlikte izledikten sonra, ilk 3’e giren takımların kupa ve madalyalarını verdi. Kupa töreni sırasında başkan Filik; turnuvaya katılan tüm takımları tebrik ettiğini dile getirdi.

FOTOĞRAFLI

YORUM EKLE