Toroslar'ın kadın basketbol takımı Türkiye Şampiyonası'nda

MERSİN, () - MERSİN'de güçlü rakiplerini geride bırakarak şampiyon olan Toroslar Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, Mersin'i Türkiye Şampiyonasında temsil etmeye hak kazandı. Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından 21-27 Mayıs tarihleri...

Toroslar'ın kadın basketbol takımı Türkiye Şampiyonası'nda

MERSİN, () - MERSİN'de güçlü rakiplerini geride bırakarak şampiyon olan Toroslar Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, Mersin'i Türkiye Şampiyonasında temsil etmeye hak kazandı.
Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından 21-27 Mayıs tarihleri arasında Ordu'da gerçekleştirilecek Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası'na katılacak olan takım, dev rakipleri Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray'ın arasında yerini alacak. Takımın şampiyonadan en iyi sonuçla döneceğine inandıklarını ifade eden Belediye Başkanı Hamit Tuna, "İlçemize ve kentimize bu gururu yaşatan Toroslar Belediyesi Spor Kulubümüzün alt yapısından yetişen Kadın Basketbol takımımıza teşekkür ediyoruz. Hedeflerini şampiyonluk olarak belirleyen takımımız inanıyoruz ki Türkiye Şampiyonası'nda da dev rakipleri karşısında üstün başarı ve mücadele gösterecektir. Takımımıza başarılarının devamını diliyorum" dedi.


FOTOĞRAFLI

 

 

YORUM EKLE