Tomarza'a bilim fuarı açıldı

TOMARZA, (Kayseri), ()  - TOMARZA ilçe merkezinde bulunan orta ve lise okulları tarafından “TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı” açıldı. Tomarza ilçe merkezinde bulunan orta ve lise okulları tarafından açılan bilim fuarı sergisine İlçe Kaymakamı...

Tomarza'a bilim fuarı açıldı

TOMARZA, (Kayseri), ()  - TOMARZA ilçe merkezinde bulunan orta ve lise okulları tarafından “TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı” açıldı.

Tomarza ilçe merkezinde bulunan orta ve lise okulları tarafından açılan bilim fuarı sergisine İlçe Kaymakamı Burak Dertlioğlu, İlçe Belediye Başkanı Fahrettin Işık, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kurt, kurum amirleri ile öğretmen ve veliler katıldı. 84 öğrencinin hazırladığı 21 projenin yer aldığı serginin açılış kurdelesini kesen Kaymakam Dertlioğlu ve beraberindekiler, projeleri tek tek inceleyerek öğrencilerden bilgi aldı. Sergiyi gezen Kaymakm Dertlioğlu, “Geleceği parlak öğrencilerimizin varlığı bizleri son derece mutlu kılıyor. Öğretmen ve öğrencilerimiz bilişim, yiyecek ve içecek, edebiyat, fizik, tarih ve matematik dallarında projeler hazırlamışlar. Emeği geçenleri tebrik ediyorum" dedi.

FOTOLU

 

YORUM EKLE