TDP polisleri engelli öğrencilere umut oldu

KAYSERİ,() - KAYSERİ İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü engelli çocuklara yönelik yürüttüğü sosyal sorumluluk proje faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi.  İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik...

TDP polisleri engelli öğrencilere umut oldu

KAYSERİ,() - KAYSERİ İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü engelli çocuklara yönelik yürüttüğü sosyal sorumluluk proje faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi.

 İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlileri, Gevher Nesibe Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Okulunda 10 öğrenci ile birlikte, Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen “ Özel Eğitime Gereksinim Duyan Çocuk ve Ailelerini Destekleme Projesi” kapsamında Vali Yardımcısı Mehmet Emin Avcı’yı makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Yardımcısı Mehmet Emin Avcı, öğrencilerle ve aileleriyle bir süre sohbet etti. Toplum Destekli Polislik görevlileri proje kapsamında engellilerin sosyal hayata katılımını geliştirerek, erişilebilirliğin sağlamak amacıyla engelli öğrencileri Binicilik Kulübüne götürerek rehabilite anlamında atlara bindirdiler.

FOTOLU

YORUM EKLE