Suriyeli yetimlere bayram hediyesi

İNSAN Hak ve Hürriyetleri (İHH),  İnsani Yardım Vakfı, Suriye’de yaşayan yetim çocuklara içinde boya kalemi, çocuk dergisi, şeker, kraker, bisküvi, kek, gofret ve çikolata bulunan 10 bin adet ramazan çocuk paketi dağıttı. Ramazan ayı...

Suriyeli yetimlere bayram hediyesi
İNSAN Hak ve Hürriyetleri (İHH),  İnsani Yardım Vakfı, Suriye’de yaşayan yetim çocuklara içinde boya kalemi, çocuk dergisi, şeker, kraker, bisküvi, kek, gofret ve çikolata bulunan 10 bin adet ramazan çocuk paketi dağıttı.
Ramazan ayı içerisinde Suriye’de yoğun şekilde yardım çalışması yaptıklarını belirten İHH Suriye Çalışmaları Medya Sorumlusu Selim Tosun, yetim çocukların yüzlerini güldürmek, bayram sevinci yaşamalarını sağlamak için 10 bin adet çocuk paketi dağıttıklarını söyledi. Tosun, "Suriyeli yetimlere her ay düzenli olarak eğitim, barınma ve sağlık alanında maddi destek sağlıyoruz. Ayrıca hayata geçirmiş olduğumuz çeşitli etkinlik ve projelerle de yetimlerimizin yüzlerini güldürmek için çaba gösteriyoruz. Ramazan bayramı nedeniyle de 10 bin yetim çocuğa içinde diş fırçası, bisküvi, çikolatalı gofret, kek, kraker, şeker, çocuk dergisi ve boya kalemleri gibi çocukların seveceği çeşitli hediyeler verdik” dedi.

FOTOĞRAFLI

YORUM EKLE