Sude Tüysüz ve Eylül Kayra Avşar, Türkiye şampiyonasına katılacak

Vahit İŞBAŞARAN/LÜLEBURGAZ(Kırklareli),()-KIRKLARELİ’nin Lüleburgaz  ilçesindeki Şamiloğluspor  kulübü karatecisi ve  Mektebim Lüleburgaz Kampüsü öğrencisi  Sude Tüysüz ile Emrullah Efendi Ortaokulu  öğrencisi Eylül Kayra Avşar,...

Sude Tüysüz ve Eylül Kayra Avşar, Türkiye şampiyonasına katılacak

Vahit İŞBAŞARAN/LÜLEBURGAZ(Kırklareli),()-KIRKLARELİ’nin Lüleburgaz  ilçesindeki Şamiloğluspor  kulübü karatecisi ve  Mektebim Lüleburgaz Kampüsü öğrencisi  Sude Tüysüz ile Emrullah Efendi Ortaokulu  öğrencisi Eylül Kayra Avşar, 7-8 Nisan tarihlerinde Düzce’de yapılan ortaokullar arası grup finallerinde birinci olarak Türkiye Şampiyonası finallerine katılmaya hak kazandı.

Grup birincisi olan Sude Tüysüz ve Eylül Kayra Avşar,11-13 Mayıs 2018 tarihleri arasında Çorum’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasında mücadele edecekler. Şamiloğluspor Kulübünün antrenörü Şemsi Şamiloğlu, “Düzce’de yapılan grup yarı final maçlarında sporcularım Sude Tüysüz ve Eylül Kayra Avşar başarılı olarak birinci oldular. Şimdi önümüzde Türkiye Şampiyonluğu mücadelesi var. Artık hazırlıklarımızı Türkiye Şampiyonası için yapacağız. Sporcularım Sude Tüysüz ve Eylül Kayra Avşar’a güveniyorum. Türkiye Şampiyonasından mutlaka altın madalya ile döneceğiz” dedi.

YORUM EKLE