Silahlı kavgaya 2 tutuklama

ANTALYA'nın Kemer ilçesinde kafe ve plaj işletenler arasında çıkan ve 2 kişinin yaralandığı silahlı kavgayla ilgili gözaltına alınan 3 şüpheliden 2'si tutuklandı. Kemer Merkez Mahallesi'nin sahil bölümünde önceki gün sabah kafe ve...

Silahlı kavgaya 2 tutuklama
ANTALYA'nın Kemer ilçesinde kafe ve plaj işletenler arasında çıkan ve 2 kişinin yaralandığı silahlı kavgayla ilgili gözaltına alınan 3 şüpheliden 2'si tutuklandı.
Kemer Merkez Mahallesi'nin sahil bölümünde önceki gün sabah kafe ve plaj işleten Emrah E. ve ortağı Yunus Y. (36) ile işletmenin gayriresmi ortağı olduğu iddia edilen Ferhat G. (39) ve Ali B. (28) arasında tartışma çıktı. Ferhat G.'nin, iddiaya göre, "Silahımı getir" diye bağırdığı Ali B., tabancayla havaya ateş ederek geldi. Yunus Y. de üzerindeki tabancayı çekip, Ferhat G. ve Ali B.'yi bacaklarından vurdu. Yaralanan iki kişi, ilk müdahalelerinin ardından Antalya'ya sevk edildi.
Emrah E.'yi gözaltına alan polis, kaçan Yunus Y.'yi Tekirova Mahallesi'nde yakaladı. Hastanedeki tedavisinin ardından taburcu olan Ali B. de gözaltına alındı. Polis merkezindeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Yunus Y. ve Ali B. tutuklanırken, Emrah E. ise adli kontrolle bırakıldı.
Olayda 3 yerinden yaralanan Ferhat G.'nin hastanedeki tedavisinin sürdüğü belirtildi.

FOTOĞRAFLI

YORUM EKLE