Seydişehir Belediye Başkanı, birlik ve kardeşlik iftarında buluştu

SEYDİŞEHİR Belediye Başkanı Mehmet Tutal, mahalle muhtarları ile Ak Partililerle, 'Birlik ve Kardeşlik' iftarında buluştu.  Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal'ın, ev sahipliğinde bir düğün salonunda yapılan iftar yemeğine Ak...

Seydişehir Belediye Başkanı, birlik ve kardeşlik iftarında buluştu
SEYDİŞEHİR Belediye Başkanı Mehmet Tutal, mahalle muhtarları ile Ak Partililerle, 'Birlik ve Kardeşlik' iftarında buluştu. 
Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal'ın, ev sahipliğinde bir düğün salonunda yapılan iftar yemeğine Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Konurer  ve yönetik kurulu üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Meryem Semerci ve yönetimi,  Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Polat ve yönetimi, mahalle muhtarları katıldı. 
Belediye Başkanı Mehmet Tutal, ” Bu seçimde iç ve dış güçlerin ciddi anlamda çalışması var.Bu nedenle bizlerin sıkı performans göstermesi gerekiyor.''dedi. 
AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Konurer  ise ''Süreç itibariyle sahaya ineceğiz, çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. Amacımız Seydişehir'i en iyi şekilde temsil etmek, gerek il, gerek genel merkezimizi ve Cumhurbaşkanımızı mahcup etmemek için gece gündüz çalışacağız.''dedi. 
 

YORUM EKLE