Şanlıurfa’da, 'gençlik' konferansı

ŞANLIURFA,() - ŞANLIURFA Büyükşehir Belediyesi tarafından Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın konuşmacı olarak katıldığı ‘Değişen Dünya ve Gençlik’ konulu konferans düzenlendi. Büyükşehir Belediyesi Mehmet Akif İnan Konferans Salonunda...

Şanlıurfa’da, 'gençlik' konferansı

ŞANLIURFA,() - ŞANLIURFA Büyükşehir Belediyesi tarafından Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın konuşmacı olarak katıldığı ‘Değişen Dünya ve Gençlik’ konulu konferans düzenlendi.

Büyükşehir Belediyesi Mehmet Akif İnan Konferans Salonunda gerçekleştirilen konferansa Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Yusuf Aktaşoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’nin eşi Sema Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Abdülkadir Açar, Şanlıurfa Kent Konseyi Başkanı Erkan Sözen ve çok sayıda vatandaşlar katıldı. Konferansta gençlik döneminin insan yaşamının bir evresi olduğunu aktaran Prof. Dr. Tarhan, bilgi ve tecrübelerini paylaşarak Değişen Dünya’da gençlik konuları hakkında 2 saatlik bir konferans düzenledi.Üsküdar Üniversitesi Rektörü Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan,’ın konferansın ardından günün anısına ve Büyükşehir Belediyesini temsilen Prof. Dr. Tarhan’a plaket takdim edildi.
FOTOĞRAFLI

YORUM EKLE