Orhangazi Belediyespor, Zaferspor'a diş geçiremedi

Hasan BOZBEY/ORHANGAZİ,(BURSA),()- GELECEK hafta başlayacak olan BAL Ligi öncesinde hazırlık maçlarını sürdüren Orhangazi Belediyespor, kendi tesislerinde karşı karşıya geldiği Zaferspor’a 2-1 mağlup olarak hazırlık maçlarındaki ilk...

Orhangazi Belediyespor, Zaferspor'a diş geçiremedi

Hasan BOZBEY/ORHANGAZİ,(BURSA),()- GELECEK hafta başlayacak olan BAL Ligi öncesinde hazırlık maçlarını sürdüren Orhangazi Belediyespor, kendi tesislerinde karşı karşıya geldiği Zaferspor’a 2-1 mağlup olarak hazırlık maçlarındaki ilk yenilgisini almış oldu.

BAL Ligi'nde mücadele edecek olan Orhangazi Belediyespor, lig öncesi oynadığı son hazırlık maçında Zaferspor’a mağlup oldu. Daha önce oynadığı 3 hazırlık maçından 2 galibiyet 1 beraberlik alan Orhangazi Belediyespor, bir diğer Bursa BAL Ligi takımı Zaferspor ile Gökmen Yıldıran Tesisleri'nde karşı karşıya geldi. Maçın başında kalesinde gördüğü golle 1-0 geriye düşen Orhangazi Belediyespor, ilk yarının sonlarına doğru Vedat ile bulduğu golle devreye 1-1’lik eşitlikle girdi. İkinci yarıda çok sayıda oyuncu değişikliğine giden Orhangazi Belediyespor, bu yarıda kalesinde gördüğü golle sahadan 2-1 mağlup ayrıldı. 

FOTOĞRAFLI

 

YORUM EKLE