Öğrenciler harçlıklarını Mehmetçik Vakfı'na bağışladı

MANİSA'nın Alaşehir ilçesinde öğrenciler, destek kampanyasıyla topladıkları harçlıklarını Mehmetçik Vakfı'na bağışladı. Celal Şükrü Sayınsoy İlkokulu ve Ortaokulu öğrencileri, bir günlük harçlıklarını okul koridoruna koydukları...

Öğrenciler harçlıklarını Mehmetçik Vakfı'na bağışladı

MANİSA'nın Alaşehir ilçesinde öğrenciler, destek kampanyasıyla topladıkları harçlıklarını Mehmetçik Vakfı'na bağışladı.

Celal Şükrü Sayınsoy İlkokulu ve Ortaokulu öğrencileri, bir günlük harçlıklarını okul koridoruna koydukları 'Harçlıklarım Afrin'e' adlı sandıkla topladı. Toplanan paralar ise Mehmetçik Vakfı'na bağışlandı.

Celal Şükrü Sayınsoy Ortaokulu öğrenci temsilcisi Mustafa Leblebici, "Kahraman ordumuzun yapmış olduğu mücadeleye, Celal Şükrü İlkokulu ve Ortaokulu öğrencileri olarak bizler de bir günlük harçlıklarımızı Mehmetçik Vakfı'na bağışlayarak katkıda bulunmak istedik" dedi.

Okul Müdürü Ali Uysal ise, "Öğrencilerimiz bize böyle bir istekle geldiler. Öğrencilerimizdeki bu maneviyat bizleri gururlandırdı. Anasınıfından, ortaokul son sınıfa kadar tüm öğrencilerimiz bu kampanyaya gönüllü olarak katıldılar. Bu birlik ve beraberlik olduğu sürece Türk milleti olarak her türlü zorluğu başarırız" dedi.

ALAŞEHİR (Manisa), ()

FOTOĞRAFLI

YORUM EKLE