Öğrenciler fidanları toprakla buluşturdu

Vahit İŞBAŞARAN/KIRKLARELİ()-KIRKLARELİ’nin Üsküp beldesindeki Atatürk Ortaokulu ve Atatürk İlkokulu öğrencileri çok sayıda fidanı toprakla buluşturdular. Üsküp Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleştirilen etkinlik, GündoğuMahallesinde ...

Öğrenciler fidanları toprakla buluşturdu

Vahit İŞBAŞARAN/KIRKLARELİ()-KIRKLARELİ’nin Üsküp beldesindeki Atatürk Ortaokulu ve Atatürk İlkokulu öğrencileri çok sayıda fidanı toprakla buluşturdular.

Üsküp Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleştirilen etkinlik, GündoğuMahallesinde  Belediye Başkanı Hüseyin Kasap, Atatürk Ortaokulu Müdürü  Mustafa Akyüz, Atatürk İlkokulu Müdürü  Ahmet Özbey, öğretmenler ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirildi. Atatürk Ortaokulu 8-A sınıfı öğrencisi ve aynı zamanda okul meclis başkanı Selen Küçükbatal, yarınlara bırakılacak en güzel hediyenin ağaç olduğunu ifade ederek , “Dünyada teknolojik gelişmeler arttıkça, soluğumuz her nefes, aldığımız her oksijen azalıyor. Gelecekte daha temiz nefes, temiz hava olacaktır” dedi. Etkinlikte dikilen her ağaca öğrenciler adına bir künye takıldı.

YORUM EKLE