Minik eller konteyner boyadı

  ANTALYA, () - KEMER Belediyesi Başkanı Mustafa Gül'ün eşi Neşe Gül öncülüğünde başlatılan 'Çöp Konteynerini Kendin Boya Projesi' kapsamında Şeker İlkokulu öğrencileri konteynerlere çeşitli resimler çizdi. Kemer Belediye...

Minik eller konteyner boyadı

 

ANTALYA, () - KEMER Belediyesi Başkanı Mustafa Gül'ün eşi Neşe Gül öncülüğünde başlatılan 'Çöp Konteynerini Kendin Boya Projesi' kapsamında Şeker İlkokulu öğrencileri konteynerlere çeşitli resimler çizdi.

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül'ün eşi Neşe Gül öncülüğünde başlatılan ve Türk Patent ve Marka Kurumu'ndan marka tescili alan 'Çöp Konteynerini Kendin Boya Projesi'ne katılan Kemerliler, Temizlik İşleri Müdürlüğü bahçesinde konteyner boyuyor. Boyanan konteynerler ise boya yapan kişilerin kendi mahallelerine gönderiliyor.

MİNİKLER KONTEYNER BOYADI

'Çöp Konteynerini Kendin Boya Projesi'"nin bu haftaki konuklar Şeker İlkokulu 9 yaş grubu öğrencileri oldu. 22 öğrenci ve öğretmenleri konteynerler üzerine çeşitli çizgi film karakterleri ve doğa resimleri çizdi. Boyama etkinliğine katılan Neşe Gül, öğrenciler ile yakından ilgilendi. Etkinlik sonunda öğrencilerin katılım belgelerini Neşe Gül verdi.

'PROJEMİZ ARTIK TESCİLLİ'

Projeye ilginin günden güne arttığını kaydeden Neşe Gül, "Projemiz Türk Patent ve Marka Kurumu'nda marka tescili aldı. Yani projenin patenti artık belediyemize ait. Bugün Şeker İlkokulu'nun 9 yaş öğrencileri ile birlikte boya yaptık. Çevre dostu bir gelecek yetiştirmek adına duyarlılıklarından dolayı Şeker İlkokulu yönetici ve öğretmenlerini gönülden kutluyorum. Çevre bilincine katkıda bulunmak isteyen Kemerli hemşehrilerimiz, 814 11 00 numaralı telefondan kayıt yaptırabilirler. Yeni katılımcıları heyecanla bekliyoruz" dedi.

FOTOĞRAFLI

YORUM EKLE