MHP'lilerden çocuk istismarına karşı imza kampanyası

MANİSA'nın Salihli ilçesinde, MHP Salihli İlçe Kadın Kolları tarafından çocuk istismarına karşı imza kampanyası başlatıldı. MHP Salihli İlçe Kadın Kolları tarafından çocuk istismarına karşı Demokrasi Meydanı'nda imza kampanyası...

MHP'lilerden çocuk istismarına karşı imza kampanyası

MANİSA'nın Salihli ilçesinde, MHP Salihli İlçe Kadın Kolları tarafından çocuk istismarına karşı imza kampanyası başlatıldı.

MHP Salihli İlçe Kadın Kolları tarafından çocuk istismarına karşı Demokrasi Meydanı'nda imza kampanyası düzenlendi. Vatandaşlar kampanyaya yoğun ilgi gösterdi. İmza kampanyası hakkında açıklamalarda bulunan MHP Salihli Kadın Kolları Başkanı Tülay Köse, "Çocuk tecavüzcüleri yaşattıklarını yaşamadan ölmemeli. Bu suçlara verilen cezaların arttırılmasını iyi hal ve haksız tahrik indiriminin yapılmamasını ve devletin bu konuya el atmasını istiyoruz. Çocukları taciz eden, cinsel istismarda bulunmaya çalışan, çocuk pornosu izleyen ve çocuk tecavüzcülerinin hadım ve idam edilmesini istiyoruz. Bu konuda toplum olarak üzerimize düşen ne varsa yapmalıyız" dedi.

Öte yandan imza kampanyasına Salihli Belediye Başkanı MHP'li Zeki Kayda ile belediye başkan yardımcıları da destek verdi.

Ekrem Çağlar /SALİHLİ (Manisa), ()

FOTOĞRAFLI

 

YORUM EKLE